Nechýba

Príspevok v téme: Nechýba
zamyslamsa

Ahojte, mozno sa vam to zda tento moj "problem" ako blbost ale trocha sa ma to dotklo. Poi roku sa organizuje nieco ako stretavka zo ss-chata. Dala som odpoved na FB ze sa nezucastnim , lebo nemam zaujem tam ist , nikdy som si s tymi ludmi skutocne nerozumela, ale dost ma zarazilo ked som sa tam o sebe docitala na moju adresu od spoluziaka a spoluziacky:
" Nevadí ze nejde na chatu ,ja ju tam nepotrebujem a myslim ,ze taky nazor maju viacerí,nechceme ju tam ,nechýba..."

Toto som sa o sebe docitala. Na Vs sme super partia, az na to , ze medzi mojich spoluziakov patri aj ten co toto pisal .. Nikdy sme si nejako velmi nerozumeli, proste akoby ina krvna skupina, ale myslim, ze toto fakt o mne pisat nemuseli ... Dotklo sa ma to. Preco su ludia niekedy takyto ??? ! Vysvetlí mi to niekto ? Ďakujem....

0vecka

ono je to celkom bezne ze niekto za chrbtom o tebe nepekne rozprava... preto sa nema pocuvat za dverami :) ver tomu ze to nieje prva ani posledna reakcia na tvoju osobu takehoto typu... skratka nauc sa s tym zit... osobne pochybujem ze existuje niekto koho este v zivote nikto neohovaral... (inaq typek to pohnojil toto sa robi tak aby sa to ten clovek nedozvedel)...

xy:)

kedze ste si nerozumeli, tak reakcia je pochopitelna. ine by bolo, kebyze ste kamosi. nemozes cakat ze budes ziadana, ked sa s tymi ludmi nebavis, naozaj neviem, preco sa vobec nad tym cudujes.

lost

Take nieco napise len taky "kvaziborec" alebo metaforicky by som ho prirovnal k Celebrite - RYTMUS. Potrebuje (chorobne) nejaku pozornost.

Resp. podla mna to moze byt az take provokativne, aby ta tam "dotiahli"
Nieco ze "nemas na to nemas na to" - to je take postrkovanie ze "no urob to urob to "

smajliQa

a on odpisoval na tvoju neucast iba tak,? alebo niekto reagoval na to ze nejdes???? vidis, lebo ak to bola reakcia na reakciu tak potom niekto ta tam chcel :))

zuzinka 20

take veci vacsinou robia ludia ktori si potrebuju pred ostatnymi dokazat, lebo su vnutorne zraneny, tak zranuju aj druhych..
len to ze take veci fakt sa neriesia na fb pred ostatnymi.

hassy

ale veď sama píšeš že nemáš záujem tam ísť a že si s nimi nerozumieš, zrejme je to obojstranné, tak neviem čo ťa to prekvapuje... veď napísal čo si myslí

misheliiiiik

ale zato že si nerozumeli henten nemusel o nej škaredo písať.. S kolkými ludmi si ja nerozumiem a zato ich neohováram a nekydám na nich hnoj.. proste si ich nevšímam a neriešim..