vzťah od 13

Príspevok v téme: vzťah od 13
Weronika4

čaute. zaujímal by ma váš názor či je možné aby vzťah od 13 rokov trval naveky?? teraz mám 21. ľúbime sa aj naďalej, všetko klape ako má. nepochybujem o našej láske. no kam sa pozriem tam vidím názory typu "zaláskovanie pred 20tkou nemôže vydržať dlho" atď. čo si vy o tom myslíte?

Peterforyou

Vies co je na vztahu to najdolezitejsie?
PRITAZLIVOST!!!
A...rozpravanie sa...o tom co ti vadi , co by ta potesilo...
SEX...ak bude nudny al. ho po tejto stranke uz nebudes zaujimat(bude neaktivny), prilepi sa na prvu buchtu co po nom zmurkne.
preto...BUD SEXI a budete stastni do smrti
(som par rokov zenaty aj dieta mame, viem o com vravim)

elsa5.5

no lost jednoznačne súhlas,nie je o čom...,o tom podnikaní a vzdelaní ani nehovorím...,netreba ísť ani k susedom vlastná rodina ťa potopí....,,človek musí veriť sám sebe a nevšímať si neprajníkov

lost

Ak sa musis pytat ci vydrzi, tak nevydrzi :D

(skepticky pohlad)

Ale ved... (teraz vazne)

Kasli na tie reci, len zavidia :)

VSIMNI SI ako ludia hovoria detom:
"na ten kruzok nemas, nie si najlepsi na svete" atd

podsuvaju negativne myslienky

i ked nie vzdy, niekto proste detom veri, ale caste je - hlavne na slovnesku - ze kecaju ze na to nemas atd.

chces podnikat? povedz t osusedovi a na 50% schytas odpoved: "ale naco, aj tak krachnes"

alebo chcu nieco a hned 'joj ja to nezvladnem' jasne ze nie! ked od detcva do nas hustia ze sme neuspesni..
atd

negativisti...

rozmyslaj pozitivne a zveladuj vztah :) resp, udrzuj ho, nestagnuj, nikdy si nepovedz "ok staci, mam ju istu, neodide" to neznamena ze neoddychuj, len proste nie pridlho :) ako sa vravi nezaspi na vavrinoch.

elsa5.5

najdôležitejšie je čo si myslíš Ty,ak Ty nemáš pochybnosti a si si istá svojim vzťahom tak sa nenechaj spochybniť.

jajka001_

maloktory vztah v dnesnej dobe vobec vydrzi dlhsie ako par rokov. kludne mozete spolu byt este 50 rokov, mozte byt spolu 40 rokov, 30, 20 , 10 , 5 ...co je neuspech? podstatne je aby ste boli stastni, nie to ako dlho ste spolu.
a ked ti niekto tvrdi ze na stopercent spolu nebudete, tak je obmedzeny, lebo to ako dlho budete spolu, nikto nevie. su vztahy, co boli spolu od detstva az do staroby.

nnn

hádate sa stále? robíte si stále zle? nadávate si? nenávidíte sa? podvádzate sa? leziete si na nervy?

tak prečo máš pochybnosti? :)

..... len závidia ostatný pretože nájsť si nikoho, kto ti vyhovuje, s kým si vychádzaš, ktorého miluješ je veľmi ťažké.....

mala si šťastie že si na takého natrafila i ked skoro ale natrafila..

užívaj si s ním dalšie roky a nemysli na to že sa rozídete lebo to niekto povedal.... ja nevidím dôvod...

izabel66

podla mna moze vydrzat preco nie//kazdy sme iny ale ked sa mate adi a hodite k sebe tak je to pravidlo hlupe.... vela stastia

Weronika4

jajka to je samozrejmé. ale väčšinou som počula hlášky, že nie je ani najmenšia nádej aby taký vzťah vôbec vydržal a trochu ma to zarazilo. preto sa pýtam či som natrafila na takého "inteligenta" čo to vypustil z úst alebo si to myslia všetci