Splniť si sen

Príspevok v téme: Splniť si sen
asdfg

Snívam o tom že budem mať 50kg.. so vysoká 163cm a vážim 57kg. Takže chcem schudnúť tých 7kg. Jedálniček som zvolila takýto:
R:figureta
O:cottage cheese zo zeleninou alebo špenat z vajcom alebo dusena brokolica
V:nízkotučný tvaroh z uhorkou

alebo
r:figureta
O:ovsene vlocky z nizkot. mliekom
V:3plystirenove chleby s uhorkou

chcela som len vedieť za kolko by om mohla takto schudnut ??

angina

ja v praci nic až ked pridem domov-a to je to najhoršie.. základ je ráno... tak treba stopnut chipsy a sladkosti hlavne u teba a pojde to :))) no uvidime ktora skor ale dufam že obom sa nam to podari. aka si vysoká?

angina

no ja tiez vela toho zas nezjem.. ranajky actimel a jogurt alebo cerealie obed v praci bagel nejake ovocie a doma vecer nieco male a actimel.. a len ja pritom este vela sladkeho a cipsiky obzeriem.. ale naozaj musim schudnut.. mame rovnako 57kg tak uvidime ktorej sa to skor podari...

asdfg

nie, nechcem aby si to brala ako hladovku. toto je moj jedalnicek lebo ja som jedla len tak že o 16:00 prvy krat a to je najhoršie tak preto takto malo lebo viac by som asi nezjedla..

Tak za mesiac? :) pohode dakujem a nie nie nebudem jest potom zase ako prasa a ani inak.. no možno namiesto cottag si dam tuniaka alebo co aby to nebolo stale to iste ale pomenej a hlavne zeleninku..

angina

asdfg ani 10 min mi netreba nato aby som ju zjedla.. :) tak okay od zajtra hladovka.. ajtak sa chystam koncom aprila na dofcu niekde k moru, tak nech nevyzeram ako prasa..

batavya

Ak vydrzis takto jest, za nejaky mesiac to das dole. A ked zacnes znova jest normalne, o dva tyzdne mas naspat 10 kg.
Premysli si, ci ti to za to stoji..

asdfg

no tak čokoladu mam aj ja rada, ale čo ti je prednejšie tvoj vyzor a sen alebo cokolada ktoru zjes za 10minut a nič z toho len dalsie zahyby a tuky?