ani sama neviem

Príspevok v téme: ani sama neviem
smoulinka456

Ahojte, takze ide asi o to, doteraz som proste nevidela ziadneho muza okrem svojho partnera, nikto sa mi nepacil ani nic, az teraz, som spoznala jedneho zhodou okolnosti kolegu mojho partnera, neviem co sa stalo ale hrozne ma pritahuje, viem ze aj ja sa mu pacim, pretoze to si vsimne kazda zena ked je o nu zaujem, nemam vobec v plane osputit priatela, ani nic lubim ho, len neviem co sa to so mnou stalo, zazivate nieco podobne? som s priatelom uz skoro 4 roky, a teraz sa tuzim stretnut s tymto druhym, flirtujeme spolu pohladmi a tak, poradte

Peterforyou

nie som to nahodou ja? hehe
tak potom je to ok
ale nie...ked budes sama tak si TO urob a mysli pri tom na toho fesaka. po TOM si povies ze by to za tu chvilu rozkose urcite nestalo.
okrem ineho vsetko raz vyjde najavo.(skoro)
na druhej strane...zijes iba raz...
ale ked to praskne...nechcem byt v tvojej kozi hehe

JessieJ

tak ked si to vsimol aj tvoj priatel tak sa musi citit asi dost zle ked vravis ze flirtujete medzi sebu
a co robi pred tým tvojim ze si to vsimol?

smoulinka456

no jasne ze by sa mi to nepacilo, ale ved ja nic nerobim, ani sa o nic nepokusam, moj priatel to dokonca tiez videl ako on na mna pozera a ako sa sprava,

poznam ho len mesiac, to bude asi len take opantanie, ma silnu charizmu, proste nieco do seba

GiovanniX

urcite nesprav ziadnu sprostost,mas 4 rocny vztah,usudzujem ze fungujuci a toto je momentalne poblazdnenie a nestoji to zato...ked je vztah OK...takze dako to neries podla mna,ber ho len ako kolegu...

smoulinka456

no nemyslela, ale doteraz sa mi to nestalo, naozaj, ale vzdy som bola taka ze som mala rada pozornost muzov, hoci som s nimi nepotrebovala nic mat pacilo sa mi ze po mne tuzia, asi sa to vo mne prebudilo

smoulinka456

no nemyslela, ale doteraz sa mi to nestalo, naozaj, ale vzdy som bola taka ze som mala rada pozornost muzov, hoci som s nimi nepotrebovala nic mat pacilo sa mi ze po mne tuzia, asi sa to vo mne prebudilo

sweater

podla mna je to uplne normalne, myslim si ze clovek nebol stvoreny k monogamii... je len na tebe aku cestu si zvolis... a chcem sa spytat, ty si si myslela ze ked stretnes toho pana ´praveho´ uz ziadny iny ta nebude pritahovat?