jazvy po akné

Maggie01

Tiež ma trápili jazvy, fľaky po akné, nič som s tým nerobila. Prešlo pár rokov a zmizlo to akosi samo :)

Stela3

Myslím, že ľudia, ktorí nemajú jazvy na tvári, nevedia aké to je. Je ľahké povedať, že je to normálne a treba sa s tým zmieriť, ale to nezakryje ani make up. Je to veľmi nepríjemné a nevidím nič zlé na tom, že som to riešila laserom, keď sú teraz také možnosti. Rozhodne to prospelo môjmu sebavedomiu.

Stela3

Na celej tvari som bola raz a potom este raz na licach, lebo tie na tom boli najhorsie, tak to mi doktorka potom este zbrusovala. Ale je to individualne, niekomu staci raz, kamaratka bola dvakrat. Pocula som aj pripady, ze im urobili zle CO2 laser, dlho sa to hojilo a efekt ziadny. Na zlavovych kuponoch by som si to asi nekupila

laser123

Stela3 - zvazujem CO2 laser na jazvy a chcela by som vediet kolkokrat si na tomto lasery bola. Ci staci 1 alebo viac osetreni.

Stela3

Ahoj, tiez som mala jazvy po akne. Asi ta nepotesim, skusala som vsetko mozne, chcela som sa vyhnut laseru, ale nevyhla. CO2 laser je na jazvy asi najlepsi, su aj ine typy laserov. Podla mna je dolezite vybrat si skuseneho lekara, ziadnu kozmeticku. CO2 laser je velmi silny, moze aj ublizit, ked sa s nim nespravne zaobchadza. Absolvovala som to v Life Style, mali super akciu, aj prostredie bolo fajn.

Lienosska

Nijaký extra rýchly účinný zázrak som nenašla. Jediné čo pri mojej pomerne citlivej pleti zaúčinkovalo je olej z japonskej kamélie. Nezabral rýchlo akože do týždňa. Trvalo to asi mesiac kým som zbadala prvú zmenu ale ide to pekne do hladka. Na internete nájdeš množstvo predajcov stačí si vybrať. Ja som používala tento: feelgood.sk

Ewka12

niektore jazvy uz nezmiznu, to su tie ked som sa kedysi vytlacala a poriadne sa neosetrovala ale jazvicky a flaky po nedavnych vyrazkach mi vzdy uplne po opalovani zmiznu a nevratia sa aj ked vyblednem, skus to solarko mne pomaha