co ste vystudovali a co robite teraz?

Príspevok v téme: co ste vystudovali a co robite teraz?
Esk

Zdravim. Chcem sa opytat co ste studovali a co robite teraz? Ja mam problem sa rozhodnut som tretiak na gymku a odtial nikam :D Kopa mojich spoluziakov uz davno vie co budu robit alebo im pomozu rodicia . Ja chcem ale byt samostatny a zatial netusim kam :/ bavi ma cestovanie a predmety Geografia a nauka o spolocnosti. Poradte prosim ... Na aku VS?

nicce

skús porozmýšľať o tom, čím by si chcel byť, aká práca by ťa bavila a hľadaj nejaký odbor podľa toho...u mňa sa to tiež tak nejak vyvinulo...kamoška maturovala z geografie a NoS a potom študovala humanitnú geografiu na UK...ale pracuje v inom odbore...a čo sa týka toho cestovania, tam zohrávajú dôležitú úlohu aj jazyky

sewie

ja som mala podobny problem ked som koncila vysku, pekne si zober taku tu brozurku so vsetkymi vyskami a citaj a studuj o com ktora je a zisti co by sa ti pacilo!...

keko37

ja som bol dnes pc robit jednemu lekarovi v ambulancií .... mal tam v tom case pacientku lezala na koze.... ona si myslela ze som lekar... lebo som vletel dnu....a co vidim nahu babenku asi 16r a ona sa ma pyta tak pan doktor co tam mam.... a ja sa pozriem .... poviem si v sebe mnam.... a ja jej poviem ja neviem moja.... ja tu opravujem len pocitac

Deee

Ak je niekto sikovny tak skola az taku ulohu nezohrava, samozrejme pokial nejde o lekarstvo napr., uspesni ludia,ktorych poznam mali nejake hobby, ktore sa im stalo pracou, rozvijali ho uz na strednej a potom nejako postupne v tom zacali podnikat, ak uz si nejaku skolu vyberies snaz sa vramci skoly co mozno najviac cestovat, vymenne studijne programy su velmi prospesne ci uz kvoli jazyku alebo sanci nadviazat nejake kontakty drzim palce

Matyo

Určite sa vyhni humanitným odborom! Vyber si radšej náročnejšiu školu s tým, že sa budeš snažiť a nie flákať ; )