Zeny za akú mzdu pracujete na východe?

Filipova

Lulita ja si pamatam presne to co ty... takze tvoj vymysel z dlhej chvile to nebude.. ale jednoducho Mimulus sa nedokaze pozriet pravde do oci.. vcera, ked mu niekto napisal pravdu, tak to vysmial a teraz ti napise, ze hoci (vraj) doteraz tu depresiu nemal, tak po vcerajsku sa zrutil :D

Toto nema vyznam a nenechavaj sa vydierat, ty si nenapisala nic zle, darmo ti hra na city

Lulita

si pisal, ze nepracujes, tak co si mame mysliet? dobre no tak mozno mas nejake speci tajne nekonecne rezervy z ktorých zijes...

Maoam

Filipova, no tak bohvie co za poruchu osobnosti to bude, to by uz Kabel vedela zaradit :D.

Filipova, ta mapa je super, dobre, ze si to sem dala :D.

Filipova

Ze sa vam s nim chce natahovat :D Ved je schopny zapriet aj nos medzi ocami :D A jasne, ze mu nemozeme dokazat, co pise na toto forum, ked dava po sebe prispevky mazat :DD

Magy to vystihol najlepsie - sebalutujuci sa traged, ktory si stale nedokaze priznat chybu a vsetci su zli okrem neho :D

Lulita

Mimulus - no napisal si to, ze ste ako dvaja cudzi ludia doma a nevsima si ta vobec, ze spolu nekomunikujete a myslim, ze mi to dosvedci xy ludi, sa nieco zmenilo? ak ano super...

Lulita

Maoam - ja si myslim, ze som dost empaticka, ked urobim nieco zle, alebo poviem nevhodne viem sa bez problemov ospravedlnit, mimulus si to zial vylozil uplne inak, ja som si nevymyslela jeho situaciu doma, pamat mi este sluzi a co popisal na fore si pamatam, urcite to tu este aj je v roznych temach,ja mu prajem nech najde v sebe tu silu a zmeni to, co ked niekde v praci ho caka novy vztah, ktorý bude vzajomnym naplnenim? napr.

Lulita

he, biely uz nie je nikto to je dobre :D ze do 4 a biele policko nikde :))

inak nedavno v spravach hovorili, ze KE maju cez 18% neviem...kto sa zamestnal? mne sa z pohovoru stale neozvali buééé