Zeny za akú mzdu pracujete na východe?

Lulita

Mimulus - tak to ma mrzi, si asi prvy clovek co sa vo mne sklamal, hm, mam z toho divny pocit, ale moja dedukcia a odpovede smerom k tebe boli na zaklade iba tvojich vyjadreni, ja ti prajem stastie mimulus, vela stastia, lebo vo vela temach si vyslovene plakal, teda tvoja dusa a pokial ostanes na svojom rtvom bode, vela sa nezmeni

kabel ka

Keby som mala k dispozicii cas, ktory Mimulus uz premrhal...raz si on bude buchat hlavu o stenu v okamihu, ked uz nebude mat moznost veci zmenit.

Maoam

Lulita: ludi, ktori iba kazu,a le sami mali a maju bezstarostny zivot a su taki vsadebolkovia, to je otras, to mas pravdu, hovno vedia, nic na vlastnej kozi nazazili (myslim problemy, skutocne) ale vo vsetkom sa vyznaju a na vsetko maju odpoved.....to je konec

Maoam

Lulita, jasne, ze som si presla kadecim a sama sa musim este strasne vela veciam ucit, vsak mam len cosi po 30tke, ale uz velakrat som bola konfrontovana so situaciami, ktore fakt boli o drzku, no a tiez som presla fazou, ze som sa snazila odputat sa od vl. problemov, ale aj tak ma to dohnalo a naslo si ma to :DD a este ovela silnejsie, jak predtym......tiez som dosla do bodu, kedy som si musela priznat, ze musim zacat riesit, no...

kazdy mame svoje problemy, kazdy jeden, jeden viac, iny menej, ale kazdy ma daco, no a niektori maju fakt vela

zavisi podla mna aj dost od karmy, co clovek nosi so sebou, ale vpred sa da fakt ist len vtedy, ked si to clovek odmaka a odriesi, inak nie...

jasne, ze cloveku treba aj fazy, kedy zbiera sily, alebo hlada riesenia, pyta sa, na tom vobec nie je nic zle

najhorsie je neurobit NIC a tvarit sa a tvrdit, ze vsetko je super, vsetci su zli a divni, len ja som dokonaly/a :D

Maoam

Lulita: mozno jednoducho este nedozrel...

zrejme bolo tej pravdy na neho 'privela'

utiect je jednoduche, ale jeho to dozenie, skor ci neskor, ci bude alebo nebude chciet, to nezalezi od nas tu, zivot nepusti a raz bude musiet zacat riesit

utekom a mazanim sa neriesi nic, akurat je to zasa len 'protest' 'ja vam ukazem' a 'utek',nic viac....je to detinske

Lulita

a teraz som tu ostala ako blazon, co si pise sam so sebou, ked sa Mimulus dal vymazat :D ale ja toto nedam vymazat, co som napisala, lebo sa vobec nevyjadril k mojim otazkam!

Lulita

Maoam - ja viem, ja som to aj napisala, ako to je, len Mimulus sa urazil chapes, ja nie, ja viem, ze mas vo vela veciach pravdu a skor teba vnimam, ako niekoho kto sa v zivote s nicim tazsim popasovat nemusel, len bude druhym kazat ako maju zit, ty si si presla kadecim, viem

Maoam

Lulita a nemysli si, ze som nic podobne nezazila, veru ano, lenze vtedy poznas skutocnych priatelov, to su ti, ktori ti vyleju obrazne povedane ladovu vodu na hlavu z vedra, ale zaroven pri tebe posedia, vypocuju a daju ti konstruktivne navrhy

to su ludia, ktori ti povedia pravdu do ksichtu, lebo im na tebe zalezi.....je to tvrde, ale mne osobne tito ludia vzdy pomohli najviac a bolo ich velmi malo....ale nikdy im to nezabudnem - v dobrom

Maoam

Lulita: len k tomu 'nalozeniu' - nie je to so zamerom 'dat vas dolu', prave naopak - ak vam tu niekto napise, ako sa veci maju a nastavi vam zrkadlo + pripise mozne riesenia, mysli to s vami dobre, lenze aby sa nieco pohlo smerom vpred a k lepsiemu: tomu predchadza najprv konfrontacia s neprijemnou realitou/faktami, jasne ze je neprijemne a bolestive to citat, ale inak neprecitnete

kazdy, kto vam tu radi, to mysli s vami dobre, to, ze vas tu budu dalej mojkat, tutulikat, mutulikat VAM NIJAKO NEPOMOZE