čo si myslíte ??

Príspevok v téme: čo si myslíte ??
salala

čo si myslíte možem byt v tom, už mám uplne nervy, pretoze sme spolu spali tesne po plodnych dnoch, uz vtedy mali byt neplodné a potom tie dalsie dni tiez a vzdy bez kondomu ale ani raz sa do mna neurobil a potom ked som mala dostať som bola chorá, brala som lieky ako aspirin, paralen atd, nie antibiotika, kramy mi meškaju uz tyzden, a test vysiel negativne ale stale mam pocit ze sa mohlo niečo stat, poradte..

salala

urobila som si dalsi a zas negativny...tak neviem no...sweater, no momentalne mam z toho take nervy ze som sa pre buducnost poučila...

sweater

pocuj salala, ja ta nechcem strasit, ale ked to robis bez ochrany je vzdy moznost ze budes tehotna, aj to vypocitavanie plodnych a neplodnych dni je take spolahlive ze dovi... kludne to moze meskat aj z tej choroby a teraz sa ti k tomu pridali aj stresy ci niesi v tom. podla mna je o dost jednoduchsie navliect tu gumu zakazdym, nez sa potom kazdy mesiac takto stresovat...

mataBB

ako to mam vediet aka je moznost? hadam si nemyslis ze ti tu niekto povie presne cislo...si urob dalsi test a uvidis,,jeden engativny test este nic neznamena