Co mi je?

Príspevok v téme: Co mi je?
rony1111

Ahojte. Pred dvoma rokmi som zacal podnikat. Po cely cas sa mi vsak bohuzial nedarilo. Ale zvladal som to dobre. Teraz je obdobie kedy som firmu predal. Pred piatimi dnami vsak do mna prislo necakane. Uvedomil som si ze je 6 tyzdnov pred koncom a zacalo mi byt zle.Busilo mi srdce, bol som ak mechom prasteny ako keby som to nebol ani ja. Zacal som byt napaty. Kedze firme sa nedarilo pocas jej fungovania zacal som si nahovat aky som nanic a prestal som vidiet svoju buducnost. Ako keby predajom firmy mal skoncit moj zivot. Od vtedy rano vstavam napaty, necitim sa vo svojej kozi, som nervozny, neustale myslim na to co sa mi stalo alebo na to co budem robit. Vcera som to uz nevydrzal a musel som ist na pohotovost aby mi dali inekciu na ukludnenie.
Dnes idem k doktorovi vyplnit nejaky dotaznik.Myslite ze to moze byt depresia? Alebo nejaka socialna fobia? Vobec nechapem co sa to so mnou deje. Ved vzdy som bral veci z nadhladom a teraz vsetko prezivam, vobec nie som taky aky som bol.Ako keby som sa zobudil do krutej reality a zacal vsetko vidiet negativne bez zmyslu.

peter92

optid, MLM je obyčajna pyramida,jej ucastou vytvoris finančnu nezavislost iba ludom, ktorí su na jej vrchu alebo ktorí pyramidu vytvorili.. pokial v MLM neponúkaš nijaky vecny produkt, je to o sračkách..

optid

ak mas nejaku depku, skus sa trosku zabavit inou robotou, pod robit MLM ( 5 svetovych patentov ageLock technologie), nikto ti nic nevezme, pomozes ludom aj sebe, a ked sa ti paci perspektiva financnej nezavislosti, tak budes robit len tolko, kolko ti vyhovuje, drzim palce

rony1111

dakujem za odpovede...no v praci som mal nervy vzdy, pretoze nic neslo ako malo, preto som sa rozhodol ze to predam. Elsa5.5 mas prvdu vzdy som vstaval na prve miesto pracu a to bolo jedine v com som videl svoju buducnost..a zrazu ked som zazil dlhodoby neuspech tak ako keby sa mi zrutil svet...vzdy vecer a rano zazivam nejaky divne stavy..neviem ci je to uzkost alebo ako to mam nazvat...snazim sa byt kludny ale jednoducho furt som napaty, v strese, v strachu..potom ma to pocas dna prejde alebo na chvilu objavi a na vecer som zase napaty..bol som u lekara poslal ma k psychologovi a predpisal lexaurin. o nom som cital ze je to riadny bordel preto som si este nedal..aj ked mal som nutkanie. nechapem preco sa mi tie napate stavy vracaju ja na vlnach..niekedy mam pocit ze mi z toho hrabne :-( a to trva len tyzden

rony1111

dakujem za odpovede...no v praci som mal nervy vzdy, pretoze nic neslo ako malo, preto som sa rozhodol ze to predam. Elsa5.5 mas prvdu vzdy som vstaval na prve miesto pracu a to bolo jedine v com som videl svoju buducnost..a zrazu ked som zazil dlhodoby neuspech tak ako keby sa mi zrutil svet...vzdy vecer a rano zazivam nejaky divne stavy..neviem ci je to uzkost alebo ako to mam nazvat...snazim sa byt kludny ale jednoducho furt som napaty, v strese, v strachu..potom ma to pocas dna prejde alebo na chvilu objavi a na vecer som zase napaty..bol som u lekara poslal ma k psychologovi a predpisal lexaurin. o nom som cital ze je to riadny bordel preto som si este nedal..aj ked mal som nutkanie. nechapem preco sa mi tie napate stavy vracaju ja na vlnach..niekedy mam pocit ze mi z toho hrabne :-( a to trva len tyzden

rony1111

dakujem za odpovede...no v praci som mal nervy vzdy, pretoze nic neslo ako malo, preto som sa rozhodol ze to predam. Elsa5.5 mas prvdu vzdy som vstaval na prve miesto pracu a to bolo jedine v com som videl svoju buducnost..a zrazu ked som zazil dlhodoby neuspech tak ako keby sa mi zrutil svet...vzdy vecer a rano zazivam nejaky divne stavy..neviem ci je to uzkost alebo ako to mam nazvat...snazim sa byt kludny ale jednoducho furt som napaty, v strese, v strachu..potom ma to pocas dna prejde alebo na chvilu objavi a na vecer som zase napaty..bol som u lekara poslal ma k psychologovi a predpisal lexaurin. o nom som cital ze je to riadny bordel preto som si este nedal..aj ked mal som nutkanie. nechapem preco sa mi tie napate stavy vracaju ja na vlnach..niekedy mam pocit ze mi z toho hrabne :-( a to trva len tyzden

Michal_PU

Niekedy to nie je len o predaji firmy...

Aj môj oco predal firmu, ale nanešťastie prosperujúcu firmu :( Mal síce veľmi drahé poplatky za pozemok a budovy (sv*ne bratislavské si dali na sever slovenska ich ceny), no dalo sa to udržať.
Žiaľ nikto nevie presný dôvod prečo to urobil, preto bol minimálne rok naňho silný tlak. Samozrejme sa psychicky nezrútil, pretože je to silná osobnosť. Určite to však nebolo príjemné a okolie to dá vždy svojimi poznámkami pocítiť. Buď niekto závidí (dosť si zarobil, ale nemá ďalší príjem), alebo len nechápali prečo to urobil...

Je dosť možné, že do Teba okolie "tlačí" ich názory a tie nebývajú moc príjemné. Aktuálne na Slovensku ľudia závidia aj invalidný dôchodok a materskú - teda aspoň ja mám také skúsenosti...

elsa5.5

nie je jednoduché podnikať a byť úspešným,ale vyskúšal si si pokiaľ si neostal v dlhoch tak je to ok,chýba Ti tá práca,pravdepodobne ťa maximálne naplňala,ale teraz čo jedine hľadať zamestnanie v danom odbore,len tam je to že už nebudeš sám sebe pánom,zamysli sa nad tým kde sa stala chyba prečo to nešlo a ak máš ešte nejaký kapitál začať odznova,dobre si veci premyslieť a pokračovať dalej,strata zamestnania znamená pre ľudí veľmi veľa hlavne pre takých ľudí čo ma ju na 1.mieste karieru:)s toho je tá nervozita až budeš mať zasa svoju prácu alebo firmu vráti sa Ti chuť do života:)

goccia

ja si myslim, ze je to uzkost z pocitu vlastneho zlyhania

ide ale iba o pocit, nedokazes spracovat tuto situaciu a ta ti prerasta cez hlavu. dobry psycholog to spravi. ASAP!