Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fromilid neziaduce ucinky

Príspevok v téme: Fromilid neziaduce ucinky
Veronika1111

Zdravim, mala som zapal pluc na ktory mi predpisali fromilid 500 2x denne, kedzr ani po troch dnoch teploty neustupovali zmenili mi antibiotika na fromilid uno 500 1x denne, vazim len 48kg, choroba presla ale dva dni po dobrati fromilidu mi prestalo chutit jest, citim sa uplne plno, je mi zle a na jazyku mam biely povlak, dojtorka mi povedala ze si mam davay probiotika a pancreolan forte.. Sice je situacia uz o trochu lepsia ale stale mam pocit plnosti, necitim sa dobre a nechuti mi jest.. Mohol by mi niekto pomoct? Dakujem

Nozbohom

Vysvetlite mi, ako take svinstvo moze niekto vobec predpisovat, resp. v lekarni vydavat. To robia preto, ze za to maju lepsiu proviziu? Pretoze cela "medicinska verejnost" vie, aky omyl je toto generikum. Tento "jed" neodporucam nikomu uzivat!

Lion4548

Jedol som ho rok a pol bez problemov,,, sice creva mi krutilo kadejako ale dalo sa... a to som ho jedol spolu s dalsimi 5timi ATB naraz. Liecba chron. neuroborely....

Zle od zaludka a taketo kraviny, to je nic vzhladom k tomu co narobi neuroborela. Vydrzat treba a nezlaknut sa ze ma zaboli brusko a pod...

Lejla872014

Ahojte. Taktiez som zacala brat fromilid 500 a hned po prvej tabletke cca pol hodku mi zacalo byt zle od žalúdka a mala som co robit aby som to predýchala a nezvracala. Kedze som si predtym necitala nežiadúce účinky nebrala som do do suvisu. Vecer som si dala ďalšiu tabletku a takisto po pol hodine pocit na zvracanie ktory trval asi dve hodiny . Uz som vedela ze je to z fromilidu 500 a kedze som sa bala užitia ďalšej tablety radsej som ho vysadila . Takze ludia pokial mozte neberte ho !

dankababidanka

dobry den,po douzivani Fromilid uno 500mg sa mi vytvorili nepekne flaky na jazyku,krvavocervene az cierne,hnusny povlak,jazyk akoby ztrpnuty a necitim ziadnu chut,vsetko mi je sladke a mam pocit,ze mi jazyk puchne,je mozne ze je to vedlajsi ucinok tohto lieku? Co mam prosim Vas robit? Dakujem za radu.

Daliso

Zdravím vas, doplnam svoj prispevok spred mesiaca. Ako som v nom spomenul, vedlajsim ucinkom fromilidu som sa vyhol vydatnym pitnym rezimom. Asi dva dni po jeho dobrati, ma rozboleli vsetky zuby ( a to ich mam este plne usta :-), strasne citlive na vsetko. Kupil som si senzodyne pastu a asi po dvoch tyzdnoch to preslo. Zaver : vedlajsim ucinkom sa da predist vydatnym a castym pitim. Ale ta bolest zubov bola kruta. Asi to bolo z toho fromilidu, lebo viaceri sa tu na to stazuju.

Snezienka77

Ja som mala krátko po začatí užívania hroznú pachuť v ústach, ale čo je horšie, dostala som strašné bolesti hlavy, bolo mi na zvracanie, nechutilo mi jesť a trvalo mi 2 dni, kým som prišla na to, že je to z tých antibiotík. Ihneď som ich vysadila a uľavilo sa mi. Celkove sa som sa pri týchto antibiotikách cítila oveľa horšie ako predtým. Lekárka mi dala iné antibiotiká a tie som zvládala úplne v pohode. Už nikdy viac Fromilid!

Anonym1258

Po cca 5 - 6 týdnech, kdy jsem byl každý druhý týden nemocný a doktorka mě posílala domů, pít čaje, jsem konečně dostal ATB. Asi mi ale bylo líp bez nich.

Horečky jsem vyjma 3 dnů za celou tu dobu ani neměl, spíš mě trápí jen takový nijaký kašel, neproduktivní. Dnes beru Fromilid 500 4. den (po 12 hodinách) a zatím žádné zlepšení necítím, co se kašle týče, naopak se přidaly nežádoucí účinky.

Že budu mít střevní potíže, to bych u ATB pochopil. Že mám břicho jako balón a neskutečné větry, to ještě taky. Ale že mám skoro nonstop pachuť v puse, že mě začne tlačit na místě, kde je štítná žláza a hlavně, že mám neskutečné deprese a budím se tak, že sebou škubnu a myslím si, že už umírám, to už je moc.

Co je tohle, proboha, za prášky? :/

akinom0077

Som tyzden po douzivani Fromilidu. Neziaduce ucinky ktore ma postihli bolo to co sa mi stava pri VSETKYCH antibiotikach ( v letaku je vzdy zapal sliznice dutiny ustnej, mna vzdy pri alebo po uzivani akychkolvek antibiotik rozboli nejaky zub bud mi vytiahnu nerv... alebo teraz ma rozbolel zub mudrosti zdravy ukrutne a skoncila som na trhani), tento neziaduci ucinok ma neminul ani pri Fromilide ( mala som antibiotika po 4 rokoch).
Hodinu po uziti som mala vzdy nejaky cas trpnutie ruk.
Uzivam aj som pocas liecby uzivala probiotika swiss co sa tyka zaludka znasala som ho dobre klop klop aj napriek tomu ze mam problemy so zlcnikom ( nikdy som si ho nedala na lacno)
inak mi nesposobil chvalabohu nic ine...aj ked este ocakavam mykozu .... ta mi chodi cca 2 tyzdne po atb... aj napriek tomu ze sucastne s antibiotikami si davam Gynoflor...
sucastne s antibiotikami som si davala aj corsodyl...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.