mam strach o zivot

Príspevok v téme: mam strach o zivot
Ria BA

ahoj nasla som USB kluc .... ked som ho vlozila do pc precitala , pozrela niektore subory ostala som v soku.... su tam aj fotky niektore dokumenty ma sokovali velmi , nemozem ani napisat co tam je pise sa tam vsade o jednom cloveku.... ale aj vladnych ciniteloch .... nasla som stredu na benzinke v BA .... v jednom subore bolo cislo na mobil som si pomyslela ze zavolam a chcem vratit.... ozval sa jeden chlapik povedala som mu ze mam asi jeho USB kluc .... on na to.... ostal ticho.... polozil.... asi za 5 min zavolal niekto mojej mame povedal jej ze tvoja dcera skape , mama dostala vcera v praci aj vypoved .... vraj porusila toto a potom toto.... jej sefka sa zacala spravat cudne.... ja som vcera isla domov niekto ma sledoval celu cestu... isla som do tesca ten chlapik za mnou ... v tescu sa motal za mnou ... ako som isla z tesca k autu mala za stieracom listok ze skapem .. viem ze mal vysielacku pri sebe s niekym sa rozpraval .... sedim doma mam strach... neviem kto je to co to je.... ja som ten USB chcela vratit na policiu nechcem ist lebo mam strach ... co mam robit ? prosim vas.... aj dnes rano ma niekto sledoval .....