Titan alebo chirurgická ocel?

ria196999

Ja mam tiez ocelovy a v pohode....Som alergicka na vacsinu kovov, ale ocel mi nevadi....Vybrala som si odtialto a som spokojna:
www.daniella.sk

RNG

Chirurgicka ocel je chromniklova. jej cena za kg je zhruba 3 dolare tj 75 korun(vo velkom, 10 ton plus).To je 7.5 haliera za gram
Titan je drahsi, stoji okolo 40 dolarov tj tisic korun za kilo, to je korunu za gram.
Neviem ci by som predmety z neho volal sperky, skor bizuteria.
Nenechajte sa oblaznit modou. Naviac chirurgicka ocel so svojim obsahom niklu je alergen pre mnohych.A najnovsie zakazana v EU, hoci zatial ten zakaz nikto nerespektuje.

Striebro je teraz velmi vysoko ,az 12 korun za gram na akciovom trhu.
Zlato je zhruba 650 korun za gram,
platina 1170 za gram, paladium 220 za gram.

Petqo

no a ja som vcera pozeral sona talkshow hovorili tam o piercingoch a bol tam piercer a hovoril ze ch. ocel sa uz nepouziva na prvy pierc.....

in

Veronika, to prečo tak draho kúpila? Som teraz pozerala na piercing.sk tam sú aj do 400,- . Sú síce aj drahšie, ale so zlatom. A díky moc, ale ešte neviem či 100% idem na vec.

veronika

ahoj, moja kamaratka si kupila piercing do pupka z titanu, ten je najlepsi, lebo nanho telo najleosie reaguje a nehnisa to.ale nakoniec si ho nedala, a pokusa sa ho predat, stal ju 12OOsk. je ochotna dat zlavu 3OOsk. tak ak mas zaujem za 9OOsk, ozvi sa na greyeyes@seznam.cz. potom ti poslem aj foto piercingu, je bledunkomodry, dlhsia tycinka, dva kamienky