Panicky strach z autobusov,zo školy-mam 14 rokov

Príspevok v téme: Panicky strach z autobusov,zo školy-mam 14 rokov
bugina

Mam panicky strach zo školy,z autobusov,z maleho priestoru kde je veľa ľudi .Mam disrytmiu a tachykardiu srdca,črevne problemy,na všetko sa liečim.V škole som mala tlak 160/120 a tep 110,odvtedy tam mam strach chodiť a ráno mávam hnačky,takisto hnačky mavam ked je veľa ľudi v malom priestore a v autobuse.U psychiatričky som bola s mamkou,dala mi lieky a ked sa to do tyzdna nezlepšilo poslala ma na liečenie,kde nepojdem ani za 1000000€.V Košiciach nepoznam inu detsku psychiatričku,k tamtej už nechcem nikdy isť.Mam len 14 rokov a som psychicky na dne ....

siisa 24

beriem aj ten cipralex,ale uz moc si ho nedávam,nechcem stále iba lieky jest,problémy mam uz približne 5 až 6 rokov zhruba

Simonellla

akoze mna tvoje nazory absolutne nezaujimaju :D.. akurat tak sa na nich smejem :) lebo sama viem, na co mam a na co nie.. cize si pis co chces, trp si aj samomluvou tu alebo buzeruj inych :) samozrejme ti tiez prajem aby sa ti v zivote nedarilo ako ty mne :P ...
GOODBYE LIONESSSSS :-*

Lulu2011

siisa - mam 28 rokov a tieto stavy uz cca 8 rokov, fu, tak to som dobra :D je to na nervy...vela dni mam takych, ze mi je cudne, ze vstanem, busi mi srdce, rozdýcham to, idem sa napit, zacne sa mi motat hlava, potom si predstavim, ze musim ist tam a tam, no ako v takej slabosti, pride depka a tak dookola, antidepresiva nebries, len lexaurin?

siisa 24

bugina ty máš tachykardiu?lebo ja tiež,to býva pri tých panických poruchách,moja kamarátka ma tiež tachykardiu a ona jej sa zdá,že ide zomreť tak jej búši srdce pri panike,je to hrozné

siisa 24

cau bugina,ešte nie,ale chystam sa v pondelok,bo v pondelok idem do mesta na nákupy nejaké handry zas kúpiť nech sa mi zdvihne nálada,aj tak sa odreagovávam ked mám prachy,tak teda zájdem aj do lekárne a samozrejme aj do drogérie to je moja slabosť kupovať šminky

siisa 24

teraz som mala 24,a ty? no tak všeliak to riešim,povačšinou,ale nanešťastie tabletkou lexaurin,ale je navyková a dosť,no a začala som užívať magnezium,B komplex a vitamín C,je tiež vraj na nervy ked som sledovala na dome Dr. Oza on to hovoril,potom pri panike je vraj dobrá masáž nad obočím to mi inak tiež poradila aj moja psychiatrička,potom pri panike maš vypiť vela tekutín,najlepšie čistú vodu a snažiť sa to predýchať,otvoriť napríklad okno,zacvičiť si a tak cviky na uvolnenie,cvik na uvolnenie je :postav sa rovno a ohni sa na jednu a poton na druhú stranu do polohy polmesiaca pričom stále stojíš,len ruky ťaháš ku kolenám,uvolni to aj chrbticu,čítala som,že to je na odblokovanie stresu