Panicky strach z autobusov,zo školy-mam 14 rokov

Príspevok v téme: Panicky strach z autobusov,zo školy-mam 14 rokov
bugina

Mam panicky strach zo školy,z autobusov,z maleho priestoru kde je veľa ľudi .Mam disrytmiu a tachykardiu srdca,črevne problemy,na všetko sa liečim.V škole som mala tlak 160/120 a tep 110,odvtedy tam mam strach chodiť a ráno mávam hnačky,takisto hnačky mavam ked je veľa ľudi v malom priestore a v autobuse.U psychiatričky som bola s mamkou,dala mi lieky a ked sa to do tyzdna nezlepšilo poslala ma na liečenie,kde nepojdem ani za 1000000€.V Košiciach nepoznam inu detsku psychiatričku,k tamtej už nechcem nikdy isť.Mam len 14 rokov a som psychicky na dne ....

lionesssssss

ja nepoúčam, ja sa len necítim ako chlap a vadí mi, ak ma niekto oslovuje ako chlapa...

takže si nepriznáš, že si spravila kravinu a hrala si sa na niečo čo nie si?

no to ťa takto na psychológiu nevezmú...

osobnostné testy sú veľmi zákerné a ťažké, a sú tam rôzne skryté otázky, ktoré odhalia fakty o tom aká si, pričom podvádzať sa nedá, lebo tie otázky sú koncipované tak, že skutočne nebudeš tušiť, na čo sa zameriavajú... takže by som sa vážne nad sebou zamyslela, a začala makať na svojej osobnosti, do prijímačok sú cca dva mesiace, tak ak sa posnažíš, možno to aj stihneš...

na začiatok by stačilo neodrbávať ľudí na fóre nepravdivými informáciami o kompetenciách odborníkov a nepravdivými informáciami o sebe...

a neber to ako poúčanie, ber to ako malú priateľskú radu :P

lionesssssss

simonella, tak ako, sorry, ale ak si niekto nedokáže preložiť ani len základné slovíčko lioness a oslovuje ma ako chlapa, tak nech si tú angličtinu ide vážne precvičiť, lebo v dnešnom svete s takou mizernou angličtinou ďaleko nezájde...

ja sa oháňam tým istým, lebo čakám, kedy si ty, budúca pani magistra psychológie, zrelá to osobnosť priznáš svoju hlúpu chybu, ktorou si sa zahrala na niečo čo nie si a ani nebudeš

Simonellla

ty sa chod z toho vyspat MOJA :D.. neviem co mas furt s tou namyslenostou, ale je to uz trapne :P
a po druhe - musis byt fest zakomplexovana, ako to tvrdi aj BLINK, ked sa stale ohanas tym istym dokola :D..
alebo tvoja najlepsia fraza tamer v kazdom prispevku: "PRECVIC SI ZAKLADY ANGLICTINY" :DD no mam dost.. :D..

lionesssssss

simonella, a k tomu veku, až tak stará zase nie som, aby som nerozumela tvojej adolescentnej , prílišne sebavedomej dušičke :)))))))

lionesssssss

simonela :D :D a nie a nie si priznať vlastnú sprostosť :D kto sa naváža? ak si spomenieš, tak prvý príspevok bol ten, že som ťa opravila, že psychológ nepredpisuje lieky, na čo si ty prudko zareagovala, že predpisuje, tak som ti vysvetlila, prečo nepredpisuje a ty si mi na to zatasila, že ty to predsa vieš, lebo tam študuješ... potom vysvitlo, že sa len hráš na niečo čo si neni a zrejme ani nikdy nebudeš...

tak čo si nervóznA? vlastná namyslenosť ťa dobehla , a na mňa budeš nervózna?

Simonellla

ty si hlavne hlad svojho lebo kao tak citam tvoje prispevky je vidiet, ze sa rada miesas do cudzich ludi, staras sa do nich a komentujes.. co tak sa pozriet na samu seba ?? isto si nejaka stara blba truba co sa doma nudi a tak sa musi navazat do iynch.. lenze - NEJDE TI TO :)

lionesssssss

miláčik, a ide tu akurát tak tebe... nezabbúdaj, že si sa hrala na niečo čo si neni...či si už zabudla? mám ti pripomenúť? slečna gymnazistka

lionesssssss

nie je problém si to zistiť z tvojho správania :)))) keď sa človek pohybuje v tých správnych kruhoch ;-)))) pozri, každopádne, by som v živote svojich klientov neposlala k takej klamárke ako si ty ... :)))) dúfam, že nechceš byť detská psychologička

Simonellla

po dristoch nastalo: "dám si na teba pozor a rozhodne ťa nebudem raz odporúčať mojim klientom na psychologické vyšetrenie"

no to si dobre teraz urvala :D.. akoze ma aj spoznas hej? ze pozries na nejaku spychologicku a povies: "ooo to bude asi ta z fora, tam nechodte" :DD
boze, teba dnes ide :DD haha