Panicky strach z autobusov,zo školy-mam 14 rokov

Príspevok v téme: Panicky strach z autobusov,zo školy-mam 14 rokov
bugina

Mam panicky strach zo školy,z autobusov,z maleho priestoru kde je veľa ľudi .Mam disrytmiu a tachykardiu srdca,črevne problemy,na všetko sa liečim.V škole som mala tlak 160/120 a tep 110,odvtedy tam mam strach chodiť a ráno mávam hnačky,takisto hnačky mavam ked je veľa ľudi v malom priestore a v autobuse.U psychiatričky som bola s mamkou,dala mi lieky a ked sa to do tyzdna nezlepšilo poslala ma na liečenie,kde nepojdem ani za 1000000€.V Košiciach nepoznam inu detsku psychiatričku,k tamtej už nechcem nikdy isť.Mam len 14 rokov a som psychicky na dne ....

bugina

Pane bože sa tu hadate jak trubky :D

Simonela,po treti krat ta prosim už sa nevyjadruj k tejto teme vyvolavaš tu len hadky a nemaš ani rady ktore by nam mohli pomocť,tak si daj odchod a už tu neotravuj !!!!

lionesssssss

Simonella, prípravné kurzy na VŠ neznamenajú fakt, že študuješ psychológiu...

a dúfam, že ty ju ani nikdy nebudeš študovať...

Simonella

tak ty toho este vela nevies .. kedze je aj vela pripravnych kurzov psychologie na VS.. a vo stvrtom rocniku uz SOM si predstav.. :D.. a ked sa chces obhanat tym, ze mam 17, tak pre tvoju informaciu, aby si skor zaspala, ti poviem, ze chodim na osemrocne gymko, cize som rok dopredu :) ..
dufam ze uz budes mat pokojny den a zacnes vyryvat do niekoho ineho, lebo asi to je tvojou celodennou naplnou, ako tak pozeram po inych prispevkoch :P good luck

lionesssssss

vieš, a keď už tú psychológiu tak strašne študuješ, a oháňaš sa tým, tak by si hádam mala vedieť, že psychológ nepredpisuje lieky... či to ste sa na NOSke ešte neučili? neboj sa, bude aj to... možno vo štvrtok ročníku

lionesssssss

Simonella, no to som ešte nepočula, aby sa dala študovať psychológia na Filozofickej fakulte (alebo kdekoľvek inde) a gymnázium zároveň...

tak buď študuješ psychológiu,alebo gymnázium (to, že máš v rámci NOSky psychológiu pár hodín, neznamená, že ju študuješ)

sa upokoj a aspon si priznaj, že si sa kruto osrala :D si chcela zamachrovať, len si zabudla, že tu existuje aj možnosť vyhľadávania predošlých príspevkov

Simonella

a to ze chodim na gymko znamena ze nemozem studovat psychologiu ?? no neviem kto ma teraz pobavil :D
a o VEKU som tu nepisala nic.
a po druhe - neviem kto sa vsade s kazdym hada MOJA ZLATA .. si pozri "moderne meno pre babatko" ako do kazdeho vyryvas..!!
ries si komplexy inde MOJA :)

siisa 24

pre lionessss,no fakt sranda,nakukla som na tvoj odkaz ked je tu uz taka rozsirena debata kvôli tomu a maš pravdu chodi na gymnazium,klamať nie je pekné len tolko

siisa 24

ahoj Lulu to je ozaj dosť daleko no čo už,ale určite niesi sama s tymto problémom na svete,vidíš ani ja ved aj ty si,sa smejem