Ako riešite Psoriazu na intimnych miestach

Petusik5

Ako takmer kazde ochorenie, aj psoriazu treba preliecit zvnutra a zaroven lokalne zvonka. Neviem ci je mozne sa tohto ochorenia uplne zbavit, ale ucinne sa da zmiernit. Nato su vyborne prirodne produkty. Sice je to proces dlhodoby, ale o to efektivnejsi :-)

Lujza12345

Vyskúšaj kúpele v prípravku Hippokratin - obsahuje všetky minerály, podobne ako voda v Mŕtvom mori a výborne pomáha na všetky kožné choroby.

Lussie

RNG Psoristop obsahuje extrakt z mahónie :-). O takej štúdií som nepočula ale najdem si ju na nete a preštudujem. Výsledky čo uvádzaš sú zaujímavé a som rada, že u mňa to tiež zabralo :-). A teraz na jar si dávam takú očistnú kúru z vnútra.

RNG

Na psoriazu a ine kozne problemy je dobre brat aj rozne zelene doplnky, ako napr vytazky/stavy z mladych trav(razna, ovosna, psenicna, alfalfa) a tiez rozne riasy(spirulina, chlorella, dunaliena salina, blue algae-Klamath)
tiez
Na psoriazu je napr celkom dobry clanok na www.hsibaltimore.com
Tam spominaju hromadu latok na LIECENIE, a tiez zmiernovanie priznakov. Hlavne je to Mahonia equifolium(oregon grapes), kde nemecki lekari mali az 81% pripadov , kde potlacili kompletne psoriazu za 12 tyzdnov(tym nehovorim samozrejme vyliecenie zatial) ale aj ine pomocne,
ako rybacie oleje, lanovy olej, vytazky z korenov zihlavy a sarsaparily, sylimarin(vytazok z ostropestreca marianskeho=milk thistle), inositol=niacin(2 gramy denne) a vitamin D, vyssie davky alebo pobyt pri mori, co mnohi dobre poznaju.
Vo Svajciarsku mali zase uspech studenti vyspokej skoly so zmesou avokadoveho oleja s pridanym vitaminom B-12. Samozrejme ked to ponukli farmaceutickym, firmam, tak o to nemala ziadna zaujem, lebo prirodne latky sa nedaju patentovat.
Ale uvediem tu recept pre toho, co by si to chcel vyrobit, 100 gramov avokadioveho oleja a 50 mg vitaminu B-12
Velmi jednoduche.

Lussie

V minulosti som používala Skin cap šampón, Cutishelp, potom špeciálne šampóny, ktoré mi predpísala kožná .. no dosť toho bolo.Teraz už asi rok používam ten Psoristop šampón v kombinácií s Psoristop krémom ak sa mi vytvoria ložiská. V porovnaní s ostatnými výrobkami sa mi psorka výrazne zlepšila, predĺžil sa mi stav bez ložisk a to je super. Samozrejme, že si dávam pozor aby som zo svojho života vylúčila faktory, ktoré mi to vyvolávajú. Ale ten šampón s krémom je zatiaľ naj.

Lussie

skús vydržať pri jednom druhu, rôzne druhy nekombinuj a buď trpezlivá. Každý prípravok na psoriázu je potrebné používať dlhodobejšie tak 4 - 6 - 8 týždňov aby sa stav upravil.

llllll

Diky moc za rady-kožna mi predpisala rôzne maste no tie to len zhoršuju-skusim pripravky Psopistop-uvidim (už som bolaaj v zdravenke tam som si tiež kupila konopne pripravky ,no trochu je ustup -uvidim.S kokosovimi pripravkami ma niekto skusenosť? Som zufala....

Lussie

Musí to byť nepríjemné. ja ju síce nemám na intímnych miestach, ale na pokožke hlavy a dekolte. Skús zájsť za kožnou čo ti poradí. Ale daj si pozor na sprcháče, ktoré ti to môžu rozdráždiť, nahradiť ich inými špeciálnymi prípravkami, ktoré ti to upokoja, odstránia zápal...Nedávno som si odskúšala radu výrobkov Psoristop mydlo,šampón a krém a pomohli mi. V lekárni mi povedali, že práve krém je vhodný aj na intímne miesta, pretože je zbavený určitých nebezpečných a dráždiacich látok, je bez farbív, parfumov a veľmi rýchlo sa vstrebáva stačí málinko dať na ložisko a vmasírovať do úplného vstrebania. Držím palce aby ti to pomohlo