ženy, je podla vás dôležité čím sa chlap živí?

milli11

Pre mna je dolezite, aby sa nejakou pracou chcel zivit. Co robi, to mi uz je jedno, ak nerobi gigola, dilera drog alebo najomneho vraha alebo iny extrem.

tpch

No ked niekto absolvuje masmedialnu komunikaciu alebo socialnu pracu, tak sa ani nedivim, ze robi maximalne tak predavacku:-D
Co tak vystudovat nieco narocnejsie, kde sa da uplatnit?

angela85

asi tak, aj ja mam vysoku, sice iba bc. dokoncujem, no mne to teraz tak vyhovuje, ale kamaratka tu neni tak sama, co vysku. viete skoncia vysku a bez praxe a casto aj bez jazyka.

jajka001_

angela - a to este mozu byt tie s vš radi, ze ich zamestnaju na post predavacky, pretoze vysoka skola pre zamestnanie predavacky byva casto prekazka

angela85

boze ja si tuteraz pripadam ako totalny dement, i ked som si robila rozne IQ testy, mi vyslo vzdy dost vysoke IQ, a niektory ludia ma povazuju za dost inteligentnu hlavne co sa tyka matematiky a ekonomiky. ale proste teraz pracujem ako predavacka v jednej predajni v nakupnom centre a je tu dost takych, co maju ukoncenu vysoku skolu. aj jedna znama, tak isto ing a pracuje ako predavacka, a horkotazko si nasla robotu ako tellerka v banke. proste sme si zacali hladat pracu po krize a nebolo toho vela na vyber, i ked aj ja som pred tym robila v banke

Laurina22

Podla teba to nemam v hlave v poriadku len preto,ze by mi vadilo,keby moj manzel robil SBS-kara cely zivot?

Ano,mne by to vadilo a prekazalo,pretoze ja driem a makam a moj muz sa cely den prechadza a pozera po ludoch.

Troska trapas,nemyslis si?A ak zostanem na materskej tak co?Ako budeme fungovat?

A poznam par ludi SBSkarov,ktori strazia napr.smetisko.Prepac,ale ak by raz moja dcera prisla za mnou,ze naplnou prace jej priatela je strazenie smetiska,tak by som asi troska zbystrila pozornost.

JessieJ

nechapem co je na tom zle? normalne zamestnanie ako každé ine
laurina 22: vidno že to v hlave nemas v poriadku - 15:16

bibi123

syndrom-a policajti su kapitola sama o sebe:O))) natrafila som uz aj na slusnych, aj inteligentnych, ale aj na zakomplexovanych, co mi dali "vyzrat", ze mam drahe auto a dokonca si vymyslali priestupky - ze som nebola priputana a ze by som ani nedala smerovku pri zaradovani-ono vacsinou ked ides z 90stupnovej zakruty, tak na useku 20 metrov vies aj zaregistrovat policajtov, aj ci nejdu auta, aj ci sa mozes zaradit, aj dat smerovku, aj sa priputat a to vsetko pri zapalenej cigarete.. ako sa kto ku mne sprava, taka som aj ja na neho... co sa tyka vztahu s policajtom, tak statni policajti su vacsinou vysportovani a celkom aj dobre vyzeraju:O)), takze by som sa vztahu az tak nebranila a vzdy je dobre nejakeho poznat, dokonca mat doma, ked potrebujes vybavit pokutu, dostat krajsiu SPZ,...;O)

bibi123

je sranda, ako mame vsetci SBSkarov zaskatulkovanych, ale Funtomas vobec nenapisal, kde a ako robi toho SBSkara-co taki takacovci a ich pojazdna SBSka, kde si na "ochrannom-vypalnom" vedia zarobit viac, ako manazeri... co taka SBSka v kasinach, ktora okrem vyplaty prinesie domov aj niekolkonasobok mzdy v tringeltoch? Nie je to vsetko len o vyske mzdy... Co sa tyka osobne mna, pochadzam z VS vzdelanej rodiny a to uz ze moj partner nema VS mi bolo vyhadzovane roky na oci, mne nezalezi na diplome, na pracovnej pozicii, ale na tom, aky partner je, aby bol ambiciozny a vedel sa o seba, pripadne rodinu postarat, ked budem napr. na materskej a bude tam vypadok jedneho prijmu. V podstate ja to mam tak, ze aby ma partner "bavil", musi mi byt inteligencne rovnocennym partnerom a musi mat vlastnosti, dovednosti, za ktore ho obdivujem. Ak by bol SBSkar a bola by som velmi zalubena, tak by som to aj nejaky cas tolerovala, ale musela by som vidiet, ze ma do buducna aj nejake vyssie ciele...
lost-ved tie dnesne skoly manazmentu-minule tu na fore bolo nejake ziena, ktore malo udajne vystudovany personalny a nasledne sa vyjadrila, ze ked sa niekto pride vypytovat na pracu, tak je trapny, bohvie, co ich na niektorych skolach dnes ucia...:O)))