priberanie - slaba motivacia

Príspevok v téme: priberanie - slaba motivacia
karenina

bude to asi rok co som zmenila stravovanie. za ten rok som vdaka zdravsej strave a pravidelnemu sportovaniu schudla asi 10kg, no ide o to, ze v poslednom case akosi stracam motivaciu, viac sa vrham na nezdrave jedla a pod. nasi mi tiez nepomahaju, ked mi stale vycitaju ze som uz moc chuda a ze malo jem (nie je pravda ani jedno ani druhe) poradte, ako sa opat motivovat?

iwy

ahojte. no ja som dnes zazila velmi neprijemnu vec, pri ktorej som sa citila ponizene a hanbila som sa. sposobilo to to, ze este v meste som si na cestu kupila luflee, doma som spraskala styri bonbony, obed/nebol maly/ a zase sest kociek cokolady, neskor som vypila acidofilne mlieko a kavu a jeden maly/fakt maly/ kusok luncheonmeatu. tak co vy na to? mala som, samozrejme, chut jest a ta vec ma len posunula k tomu urobit to a ani som nemala tu naladu a silu a ani volu brzdit sa. slovom - zajedla som neprijemny zazitok.

sofrineta

hm no ay niekolko mesacným chudnutím :( a to vdaka pevnej voli a viacerým presvedcivým motivaciam :( ale kebz si vedela a ko to odopieranie bolelo, no a tiey sa musim priynat , ye som yas ten pocit stratila T-T ale tak ved ja ho yas yískam späť :) aspon dufam :(

mackousko

Karenina nemas v zalohe nejaku tvoju fotku, ked si bola troska pri sebe. Ak ju mas tak si ju pozri vzdy pred tym nez pojdes zjest ten chutny a prijemne zavanajuci kolacik.

sofrineta

veru iwy mas pravdu :(, áááá ja som hrozna no musim sa pochvalit, viete , alebo pamätate si este ten pocit , že ked lezite na boku tak vanm ten vandel (myslim brucho) nepada k zemy ? , ale vdaka tomu ze je uz pomaly ploske je pekne v zvyslej polohe ? ...tak ja som ten pocit vcera konecne zazila :DDDDD, joj som stastna jak blcha :D

iwy

no, ako som spominala, zacarovany kruh. si nervozna, zajes to, potom sa prida, ze si este aj z toho, ze si jedla a z mnozstva nervozna, co ta vlastne nuti jest dalej a ked toto pridas k pociatocnym nervom, zase len zajedas. no nemam pravdu, vravim z vlastnej skusenosti. niekedy sa mi zda, ze mna tie pesimizmy a nalady vyhladavaju; a ja im niekedy podlahnem. viem, ze by som nemala. obcas bojujem, ale niekedy sa neda. proste nie vzdy mas naladu alebo silu s tymi vecami bojovat a presviedcat sa. ale inokedy pride ta euforia, ze ono sa to vsetko da zvladnut a je to fajn. to je taky super pocit. vtedy ide cloveku aj samopresviedcanie.

sofrineta

ha to ja mam väčšinou to najhorsie spojenie gulata a nervozna ale jaksi to v poslednej dobe zvladam aj bez toho jedenia i ked som nervozna a kazdy v mojom okoli mi lezie na nervy!!...och pomoc ako sa mam ukludnit a pritom sa s nikym na smrt nepohadat :(