priberanie - slaba motivacia

Príspevok v téme: priberanie - slaba motivacia
karenina

bude to asi rok co som zmenila stravovanie. za ten rok som vdaka zdravsej strave a pravidelnemu sportovaniu schudla asi 10kg, no ide o to, ze v poslednom case akosi stracam motivaciu, viac sa vrham na nezdrave jedla a pod. nasi mi tiez nepomahaju, ked mi stale vycitaju ze som uz moc chuda a ze malo jem (nie je pravda ani jedno ani druhe) poradte, ako sa opat motivovat?

evuso

Ja cez vikend sa snazim spat co najdlhsie lebo ked spim tak ani jest si nepytam.Najlepsi je zeleny caj alebo regulavit3

karenina

ja si myslim, ze sobotne poobedie je tiez jedna z tych slabsich chvil. bola som na rodinnej oslave plnej kolacov... ake boli dobre... ja cierny caj nemam velmi rada a farbi zuby. keby som ja drzala doma kasu, vyriesila by som to velmi jednoducho - nekupovala by som sladkosti. bol by klud

iwy

no, to je pekne. voda. ozaj, preco nie cierny caj? musim sa priznat, dnes som velmi malo pila... nebola som doma. ale teraz dohanam. viete, ktora doba je mimoriadne na nadzgavanie sladkym nachylna? nedelne popoludnie. to je cas, kedy som taka sklesla, je to taky utlm...ako to zmenit?

karenina

ja som dnes asi 4x vybrala a vratila keks zo/do skrinky. som si vynadala a naliala sa vodou. no strach. za chvilu mi voda zacne vytekat uz aj cez nosne dierky. ale povedala som si, ze zajtra nezacnem, zacat treba hned. no som zvedava, do kedy to zas vydrzi

evuso

Moja sestra ma obrazok americkej zeny vacsich rozmerov na chladnicke a vzdy ked ma chut papat tak sa na nu pozrie a pomaha to.Radsej si da caj,alebo mineralku.Ja to skusam tiez a dari sa mi to.

iwy

ahojte, to ako sa da - ked mas chut na sladke, pomaha caj?!! ved to hadam ani nejde! ked mam chut na sladke, pomaha sladke. mnam. caje inak milujem, strasne mam rada take domace, zarobene, to stiahnem postupne aj cajnik... teraz idem do postele a dam si dalsi, ale na chripku a prechladnutie, boli hrdlo. Tak sa majte a prajem pekny den. Inak dnes som si zas dala do tela. Pat pernikov. Jezisi, ci boli super!:-D

evuso

Ak mas nervy na niaku osobu tak namiesto papania pomaha zahrat si sipky a vterci si predstav tu osobu,alebo vybuchaj sa do vankusa,ked mam chut na jedlo,tak mi pomaha caj.Vzdy ked ma chyti žravá nemoc dam si caj,hocijaky len nie cierny. P.S. Pre Jacquelin,ako si schudla 13kg?

karenina

presne. ja by som vsetko zajedala sladkym. a potom zas vycitky a zas chut na sladke. je to uz ako zavislost. raz som asi tri tyzdne nejedla sladke, ani som sa k nemu nepriblizila. potom som nasla otvorenu cokoladu na stole. dala som si kocku, dve a uz to islo... mne sacharidy v ovoci nedokazu nahradit ten hnusny synteticky keks ci cokoladu.

iwy

nazvala by si to zacarovany kruh? lebo mne to casto tak pripada. som nestastna, nervozna, dam si sladuckave a potom mam vycitku a z toho zas len mam nervy a zas sladke... ale ked to tak chuti... mnam! no a vies co ti poviem? pozerat telku, jest obed a zahladit to niecim sladkym, to je zuzo. fakt pozitok. ano. Dobru na dnes! Prajem krasny den. A viete co? Niekedy to sladke naozaj treba. Proste treba. A ked mi to zajtra bude chybat, tak si asi aj dam. :-D