priberanie - slaba motivacia

Príspevok v téme: priberanie - slaba motivacia
karenina

bude to asi rok co som zmenila stravovanie. za ten rok som vdaka zdravsej strave a pravidelnemu sportovaniu schudla asi 10kg, no ide o to, ze v poslednom case akosi stracam motivaciu, viac sa vrham na nezdrave jedla a pod. nasi mi tiez nepomahaju, ked mi stale vycitaju ze som uz moc chuda a ze malo jem (nie je pravda ani jedno ani druhe) poradte, ako sa opat motivovat?

123456

uz som pocula, ze sa nema jest po 17-18 hodine ale po 15???????? sak mas zjest 5 malych porcii denne... a ked pocitas ze zacinas ranajkami o siedmej a mas jest kazde 3-4 hodiny..... no kedy mas teda jest posledny krat??? posledny krat mas jest 2-3 hodky pred spanim!!!!!

s tymi ranajkami mas pravdu... ano je to potrebna energia na cele doobedie... ale nejest od 15 hodiny???????

tak to jedine, ze by som sla spat o siestej vecer!!!

karenina

brunuska ja s pitnym rezimom problem nemam, aj cvicim pravidelne, ale ked v poslednom case vidim, ze tie kila nejdu dole, cloveka to otravi a znechuti

brunuska

a este maly dotaz-to co rano zjes sa nepremiena na tuky ale na energiu- z coho telo funguje cely den.takze sa jej do zasob nic neulozi.

brunuska

ano karenina je to dost o psychike- nevaz sa kazdy den-staci raz za tyzden zbytocne ta to stresuje.cim viac to chces-schudnut tym je to horsie.

brunuska

predstav si ze som normalna a cisla som si nepomylila-poradila mi to lekarka-tak zrejme ona nebude normalna-este v 13 rokoch.

123456

nejest od 15 hodiny? si normalna????? dufam, ze si si len cisla pomylila... si predstav, ze ide spat o desiatej jedenastej dvanastej vecer... a to ma byt do rana hladna? sak potom secko co rano zje sa jej ulozi pekne do zasob....
-odkaz odstránený-

karenina

brunuska ja s pitnym rezimom problem nemam, aj cvicim pravidelne, ale ked v poslednom case vidim, ze tie kila nejdu dole, cloveka to otravi a znechuti

karenina

presne. a neviem, ako moze niekto povedat, ze nie je hladny. ja by som jedla stale, najem sa a zas som hladna. kedysi som sa vedela zapriet, no teraz uz nemam taky silny dovod. tiez mam strach, ze sa dostanem znova na zaciatok

brunuska

nezalezi ci mas momentalne priatela ale tak raz ho mat budes-kazda zena chce vyzerat dobre.
zalezi dost aj od psychiky-mne ked je blbo nejem absolutne nic a ked som v pohode mozem zjest co chcem a nepriberiem.ale tak zaklad sa snazte baby nejest aspon od tej 15 hod. a vela vela pit a spat-pretoze cim menej spis a pijes-myslim vodu,caje-tym viac si hladna.viete ako sa hovori-hlad je len preobleceny smad! takze najprv sa napit.skuste dodrziavat 4 hodky medzi jedlami.