Naozaj dobrá spirala, uz neviem co skusit

žažiká

baby baby pokial je nieco male nenarastie vam to zazrakom mozete si capat hoc co nikdy to nebude ako z reklamy ked proste na to nemate. tak ako si zeny davaju vypchavky do podprdy akurat si mozete tak dat umele mihalnice ci trsy potom si ich predlzite... ja pouzivam kliestiky na mihalnice tym sa mi vytocia a su vyraznejsie akoby vacsia pretoze ich mam rovne a posobia male...

smajka

Prikláňam sa k Maybelline colossal.
Určite pekne oddelí a nezlepí. Ale aby sa získal trochu objem, je treba naniesť aspoň 2x. Inak ... veľa záleží aj od mihalníc a ich kvality.

Xquestion

xyzz, prosim ta, ta Bourjois je ovela lepsia ako z Wonder Lash z Oriflame? Teda ak mozes porovnat... Lebo maju dost podobne kefky, tak mi napadlo ci aj podobne maluju.

sara24

maybelline volume lift up - pekne tvaruje riasy, ma zahnutu kefku alebo potom od yves saint laurent mascara singuliere, je uplne uzasna a navyse nadherne vonia

m&m

mne vyhovuje od max factor masterpiece..este aj od loreal volume million lashes..davam si vzdy viac vrstiev a pekne mi mihalnice rozdeli a predlzi..zvyknem si dat tu druhu vrstvu viac na konceky mihalnic ze nie uz po celej dlzke vtedy sa mi ich podari pekne predlzit..