Hypnóza - pomôže pri tréme?

Príspevok v téme: Hypnóza - pomôže pri tréme?
angela85

Ahojte, som strašná trémistka, hlavne čo sa týka pri nadriadených. Som normálna, mám vlastné názory aj rozmýšlanie, ale keď príde nadriadený, tak len prikyvujem ako teliatko a vôbec neodporujem aj keď nemá pravdu, tak to bolo vždy voči všetkým mojim nadriadením. Potom ďalej aj keď som si hladala zamestnanie, som vedela, že mám na tú pozíciu, ale keď som tam prišľa, tak som sa úplne strápnila, klamala som i keď to bolo bezdôvodné a išlo to voči mne a úplne som zle reagovala. Vôbec sa neviem uvoľniť a byť sama sebou. Je to strašné. a to isté som zažívala pri skúškach na vysokej, skoro všetky skúšky som robila na 2-3 pokus, i keď som to vedeľa na prvý krát, proste to úplne dopletiem, zabudnem či čo.
Sa mi aj stala aj taká príhoda, že sme s babami boli v bare pred cvikami, trochu sme si vypili, som sa uvolnila nabrala som odvahu, a keď ma vyvolal vyrátať k tabuli príklad, tak som ho jedným ťahom vyrátala, i keď to bolo na celú tabulu, na druhé cviko som prišla znovu a mala som to názorne vyrátať, ani som nezaťala, sadla som si do lavice a bez chyby vyrátala
Proste totálne vyhorím pred nadriadenými, tak sa chcem spýtať, či by mi pomohla hypnóza, či niečo podobné.
Vďaka týmto neúspechom som na tom dosť strašne.

Miro Danaj

Ahoj,

som hypnoterapeut a podla toho, co pisete, mate celkom slusnu socialnu fobiu. Prejavujavuje sa to iracionalnou uzkostou v spolocenskych situaciach.
Socialnu fobiu najucinnesie lieci kognitivno-behavioralny terapeuticky pristup, hypnoza proces liecby vyrazne urychluje. Ak by Vas zaujimalo viac, pozrite si www.hypnoza.info .
Prajem vela uspechov, MD