bolest po sexe

Príspevok v téme: bolest po sexe
andrea9

Niekedy a bohuzial dost casto po milovani mam strasne vysuchanu pokozku hned pri vchode do posvy z tej strany blizsie k zadku, boli to je to cervene a citim to este par dni. Zacina to boliet aj pri milovani, no potom uz nemozem ani pokracovat. Ked som bola u lekara, povedal, ze vsetko mam v poriadku takze ma zaujima baby mavate to aj vy?
Momentalne som sa prvy krat milovala po 4mesacnej pauze a mam to znova, moze to byt novym partmerom? Predtym som mala staleho a stavalo sa to tiez...:(

slavkad

Ja to mam tiez a tiez som vraj v poriadku.
Treba dbat na poriadne zvlhcenie, najlepsie prirodzene a odkedy to mam, uprednostnujem polohu na boku,manzel za mnou. Vtedy nie je dotyk na tu zadnu cast vchodu taky silny a je to uplne v pohode.
Doktor mi predpisal mast ovestin, ale kedze je to hormon, nemam velmi chut to brat, tak neviem ci pomaha.

dawn

Treba používať lubrikant..ale neodporúčam tie od Durexu s príchuťami..to skôr lepí ako zvlhčuje On to bude asi aj kvoli tomu že je to na oralny sex,pre chuť partnera... mi napriklad používame od Primerosu s broskyňovou príchutou a sme spokojný :)