Vysadenie HAK

Príspevok v téme: Vysadenie HAK
wendyy

Ahojte, vo februari som vysadila HAK Minervu, ktoru som uzivala rok a normalne som mala dostat prvu prirodzenu menstruaciu 20.2., no zatial sa nedostavilo nic, ani citlivejsie prsia, ktore som zvykla mat par dni pred krvacanim.
Mate s tym niekto podobne skusenosti? Kolko dnove meskanie je este relativne "v norme" a kedy je to uz problem?

jankaaaaaaaa

nj minerva je nato..
vies nejde ani tak o dietu a chudntie ale treba jest zdravo a vyvazen, aj tu na fore je vela rad od uzivatela RNG

wendyy

To je pravda, ze som sa dva mesiace pri mori doslova obrzierala a velmi som pribrala, ale uz 3 mesiace som sa 90dnovke a mozno aj ciastocne zlepsenie je za tym, ze som upravila stravu a aj schudla...
Brala som Minervu. Vraj je to hormonalna bomba zamerana na vyrazky a kvalitu vlasov :-))

jankaaaaaaaa

skus si preliecit sama travenie, na nete najdes vela rad co mozes a nemozes jest a ako postupovat, zeman zivotospravy velmi pomaha..
inac aku hak si brala?

wendyy

Plet sa mi v oktobri zhorsila tak, ze ma pomaly ani vlastna matka nespoznala a bolo to este horsie nez pred samotnym uzivanim HAK, takze zjavne nie je problem v hormonoch, preto som ju vysadila. Teraz mam antibiotika a je to fajn. Skoda, ze moja kozna lekarka sa nesnazi najst pricinu v mojom vnutri, ale vecne mi na to predpise len maste. Ale na buducej kontrole jej uz poviem, nech ma laskavo vypise na seriozne vysetrenia, nie je mozne, aby som mala taky zavyrazkovany a oflakovanych ksich v 21 rokoch a lekar nehladal pricinu.

wendyy

Dakujem... Uz dlhdobejsie nemam partnera. HAK som pouzivala na problemy s pletou. To mi je jasne, ze ochrana HAK sa konci dnom uzitia poslednej tablety...

panča

nestresuj...pri HAK ide o to, ze je blokovana tvorba vajicka a nasledna ovulacia, preto trosku trva, kym sa cyklus upravi. Dolezite po vysadeni HAK je pouzivat ochranu , pretoze nevies, kedy k ovulacii pride a je velke riziko, ze pride k nezelanemu otehotneniu (hlavne niekolkoplodova gravidita tu hrozi). Menzes mozes dostat aj po 2 mesiacoch, hlavne sa chran !