chudnutie ze 2 mesiace

Aďulka23

Ahoj Petra333 prosím ťa, citujem """potraviny ktore vam stacia,,kuracie prsia,zelenina, ovsene vlocky ryzove chlebicky,,zemiaky ryza a vajcia,,,""""
toto sú potraviny, ktoré mám striedať tri mesiace? ako mám vedieť koľko bielkovín má vajíčko.....alebo s čím možem papať ovsenné vločky? Ja som nikdy nedržala žiadnu dietu, akosi tomu nerozumiem...ďakujem za info

jahodka,,

ja som si vazila takto skoro 5 mesiacov,,,to tie zaciatky boli tazke,,,
ano na vahe kuchynskej,,,
a aku mas ty dietku?jasne ja nenutim vyzera to velmi komplikovane ja viem ale do toho sa clovek dostane :)
Aler tak startujes zajtra so mnou?

petra333

Alebo baby je len na vas ako chcete zacat ,,mozete aj zdravim stravovanim,,,a malymi prehreskami ,,,
JA volim toto plus cvicenie,,
Ja som schudla pomocou tejto diety 15 kilov za 3 mesiace vratilo sa mi 5 ale a viac ani gram a zevraj je to normalna reakcia tych 5 kilov spat,,takze som schudla 10 ...
Takze od zajtra ideme na to,,,??kto s ateda hlasi a bude pisat ako pokracuje?

jahodka123

no jasné mi to je a to mám akože maso važiť na váhe, či to má presne? a ryžu de odvažim ??? no to ja budem radšej na svojej diétke aj nadalej. na toto nemam čas, ani nervy...

petra333

tak baby ktore sem zatial napisali,,,,
toto stravovanie spociva v rozdeleni na bielkoviny a sacharidy...
potraviny ktore vam stacia,,kuracie prsia,zelenina, ovsene vlocky ryzove chlebicky,,zemiaky ryza a vajcia,,,
ja zacinam uz od zajtra,,,
takze kratky zostrih:
1.den 1,6g bielk. 0,5 sacharidov
2.den 1,6 bielkovin 0,5 sacharidov
3.den 1,5 bielkovin 1 sach
4.den 1,5 bielkovin 1,5 sach.
5.den 1,5 bielkovin 2 sach.
6.den 1,4 bielkovin 2,5 sach
7.den 1,4 bielkovin 3 sach.

vyzera to komplikovane ,,ale toto sa opakuje kazdy tyzden,,,
1,6 vynasobis svojou vahou,,teda ja mam 65,6 x 1,6 je 105 takze musim prijat 105 gramov bielkovin,,,
a 0,5.65,6 je 32,8 gramov sacharidov,,,
zatial je vam jasne?

jahodka123

čauko. pridam sa velmi rada. tieže som schudla cca pred 1,5 roka dozadu 8 kilo a rada by som dala dole minimálne aspon 5. Samozrejme čím viac, tým lepšie :) Ja 168 cm, 65 kg

Aďulka23

Ahojte,ja sa rada pridám, ale ako začať? Máte nejaký nápad, ja mám 160 a 60, tiež by som rada šla dolu s váhou, a keďže mám len 160 tak by som chcela 50 kg / ešte 6 rokov do zadu som s touto váhou nastupovala do práce po MD, ale keďže mám teraz viac strasu, tak aj kilečká sa pridružili/