nechcem ziarlit

Príspevok v téme: nechcem ziarlit
mimaaaaaaa

ahojte,mam taky problem.

Mam uzasneo priatela a on ma jednu psoluziacku, ktora sa nanho neustale lepi a uz to aj nanho skusala, priatel ju odbil samozrejme.

Len on je taky spolocensky typ a sa s nou bavi nromalne ako so spoluziackov,co mu neberiem..len mi je to neprijemne, ako sa nano lepi alebo tak..nechce ziarlit a ani ho nijak obedmezovat,plne mu doverujem..len mi tak zastane srdce,ked nieco s nou alebo tak..ak mate nieo rozumne k tomu co povedat, budem vlemi vdacna:)

Mimaaaaa

no hej hej..presne,nechcem to prehnat a ani byt za nejaku tu..ved viete..proste chcem byt jeho kralovna a preto to nechcem pokazit:)
no uvidime,co sa s tm da robit..on nepatri medzi tie zarialive typy,aj ked sme napsoledy boli vonku a jeho posluziaci s aokolo mna motali..tak hned ich odhanal..tak neviem:D
ale dakujem vam..fakt..lebo premyslam nad tym a neviem,co s tym

scotty

Pani, uplne by som s vami suhlasil, keby boli vztahy cisto racionalna zalezitost... ona mu povie, ze ju trapi, ked sa na neho vesia cudzia baba, on ju miluje, je pre neho dolezite, aby bola stastna, tak s tym prestane... zial vztahy su predovsetkym o pocitoch a nie o rozume...(predovsetkym v nasej vekovej kategorii20+/-)
On s tym prestane, len ak sam na vlastnej kozi pociti, ze to je velmi neprijemne...ale suhlasim v tom, ze to mima nesmie prehnat... a ze sa s nim musi potom o ziarleni porozpravat...ale zacal by som tym, ze ziarli on...a potom by som len tak mimochodom nadhodil, ze ani jej nie je dva x prijemne, ked sa ta spoluziacka vtiera...

Mimaaaaaa

ale neviem,mozno za tym hladam viac nez je...po tom,co sa stalo a sa normalne bavia,len ja ked to vidim..po tom..tak proste musi v tom nieco byt

Mimaaaaaaa

lebo dobre,hento sa stalo..tak no nenosi clvoek na cele napisane,z eje zadany a tiez s ami parkrat stalo,ze som bola na diskoteke a niekto ma tam napr hmatkavala aneviem co,ved viete ako to chodi a pritom to nai clvoek nechce..len teraz m ito zacalo byt neprijemne..lebo jej proste neverim akeby zas neico ksusi,tak mi to ublizi..aj ke dpriatel za to moct nebude napriklad

Mimaaaaa

no ja s tebou suhlasim..len neviem,uz som to parkrat nacala...nakolko sa cosi stalo,boli na takej kurzkovej chate,ona spita a proste sa ho pokusala bozkavat..on ju odsrtcil vsetko..ona sa to zrejme ani nepamata a napriek tomu sa s nou normalne bavi,teda to sa stalo uz davnejsie a s ajej vyhybal asi ja neviem rok a pol..a az teraz..nemoze to byt tym,ze proste viete..clvoeku robi dobre,ked proste tak sa niekomu paci a tak..?

AdamKrt

A to je problem priznat sa k malej ziarlivosti, ze Ti srdce stisne a je Ti uzko, ked sa na neho chce vesat ? Ze nech si vsimne, ze ona chce nieco viac. Ak si to on nevsimol doteraz, tak ak je normalny, bude si od nej drzat vacsi odstup, alebo sa jej vyhybat. Predsa neni nikto ziadna stihacka, ked povie druhemu, ze ma o neho starost, ze ho miluje a boji sa, ze ho strati pre osobu, ktora sa na neho lepi viac, nez je bezne...

Mimaaaaaaa

no na to tiez napadlo,ze jej to dovoli..al viete,to sa tazko hovori vobec ototo..a neviem..v kazdom pripade to bude vyzerat ako ziarlivost..a neviem,mozno trosku je fajn..len ako mam docielit,nech ho proste necha..nejakym rozumny sposobom?
lebo fakt to prijemne nie je

ffft

to co hovori scotty ako spravne podotkol aj inner je uplna blbost. Tym by si dosiahla jedine to ze by si polozil otazku ze ked je on loajalny preco sa tytakto spravas.
Tochu ziarlivost je dobrej v tom ze aj ten druhy vidi ze ti nanom zalezi. Je to skor o dovere a ako toho partnera poznas. Ak je chlap vo vztahu tak exituju iba 3 moznosti. Bud je hovado a podvedie, alebo je to len len kamaratka a potom existuje velmi mala skupinka (niekedy ani nie skupinka) takzvanych kamalasok. Ale to vobec nic nemeni natom ze ma rad teba a ona je sice vynimocna ale len kamaratka...

scotty

,,vešia" sa na neho preto, že ju nechá :)
neviem či mu doblikne, že je jej (miri) to nepríjemné, ale skusiť to môže :)