Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserová operácia hemoroidov

Príspevok v téme: Laserová operácia hemoroidov
urna

Zdravím ľudkovia.
Asi dva roky som mal strašné problémy s hemoroidmy.
V poslednom čase som neustále krvácal. Neštastný so všetkého som sa odhodlal na jeden s najťažších rozhodnutí v mojom živote a tým je Laserová operácia.
Pred týždňom som bol v Železničnej nemocnici v Košiciach na prehliadku (celkom v pohode prehliadka :) a pán doktor mi odporučil laserovú operáciu. Kedže všade na nete čítam o tejto operácii a každý hovorí inak, jeden že nikdy viac, iná že nič strašné.
Nemám strach, už je mi to jedno, ale rád by som vedel ako taká operácia prebieha. Či je to cez operáciu bolestivé, aké sú pooperačné bolesti, ako naríklad sa leží pri takej operácii (aj keď mám pocit že to bude ako pri pôrode :).
Za každú odpoveď budem vdačný..Pekný večer

vemko

Ahoj Veniky, čítal som tvoje skúsenosti s laserovou operáciou hemoroidov v Novamede v Banskej Bystrici, vieš mi prosím napísať aký stupeň ti lekári detekovali a ako sa cítiš zhruba mesiac po zákroku?
ďakujem

Veniky

Laserovú jednodňovú operáciu som absolvovala 12.10.2017 v Novamede v Banskej Bystrici u MUDr. Ianecska a môžem len odporúčať, skvelý lekár, skvelý personál. Platila som 59€. Po prebudení ma nič nebolelo, dostala som infúziu hneď na sále, pred prepustením mi dali polievočku vývar o 15.00 ma prepustili domov. Mohla som sedieť celkom dobre, trocha to krvácalo bolo to prelepené gázou, ktorú si treba preliepať ja som si doma dala dámsku vložku a bolo to v pohode nič ma nebolelo, len trocha pálil konečník, tak to ostalo aj po ďalšie dni, kým som nešla na stolicu po dvoch dňoch, bolo to bolestivé, krvácalo, ale sú aj horšie bolesti, tak som si ráno a večer začala dávať jednu tabletu Detralex a po stolici som si dala prášok Flector, ktorý zaberie za chvíľu a je to v pohode, jem len ľahké polievočky, detskú krupicu, krémiky, kašovitú stravu, nech sa konečník zahojí a menej to bolí potom pri stolici, keď je stolica redšia. Po dlhých rokoch trápenia bolesti zlatej žily sa mi vytvoril ešte výrastok pri konečníku, preto som sa odhodlala na operáciu bola to už dvojnásobná bolesť, som rada že som to absolvovala, nie je to také hrozné, ako ma strašili, dúfam že konečne budem mať pokoj a polepší si aj moja peňaženka, pretože zlatá žila, nie len že je bolestivá, ale je aj finančne nákladná.

161zuzu

Jordan 75

Tiez som abs.laservu.oper.u dr.Dimova.
Operacia ok, zajtra kontrola, som zvedava.
Pri stolici krv, bolest plac.
Bojim sa do kedy este.
Rovnaka liecba ako ty+sedacie kupele v dubovej kore.
Ta noc po operacii -des!!
Musela som si este v noci odlepit tu zatku, sprcha a lieky prve dni každé 3h.
Dlho som tuto oper.odklada, a uz som rada ze mam po.
Drzim vsetkym palce,a odhodlanie, lebo toto nir je prechadzka sadom.

161zuzu

Jordan 75

Tiez som abs.laservu.oper.u dr.Dimova.
Operacia ok, zajtra kontrola, som zvedava.
Pri stolici krv, bolest plac.
Bojim sa do kedy este..

Jordan75

Stale mi to krvaca,ale velmi malo.Pri stolici to je uz horsie a navyse uz ju mam tvrdu,co sa mi nepaci,lebo musim vela tlacit....Chodza a sedenie je ok,aj ked to obcas boli...Neviem,ci sa da ist na operacie laserom po stapleri,to netusim.

vemko

@jordan75 ako sa ti to hojí, ešte stále ti to krváca?...nemáš nejaké problémy so zvieračom? nevieš či môže ísť laser aj po operácii staplerom?
dik

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.