Ktorá z vás má práve teraz PPP ?

newtrend?

citujem hillary: "myslis ze z toho co som napisala som uz zrela na hospitalizaciu ? to ma ak ti mam pravdu povedat nikdy ani nenapadlo, ty mavas tiez taketo stavy , depky a tak ?"
človek s ppp asi takto neuvazuje a nepotrebuje si dokazovat, ci má ppp alebo nie,a uz ked si v tom, tak nepozeras na hodinky a cakas kedy ta hospitalizuju, lebo v tych chvilach si to ani neuvedomujes, ze si chora...

alusinka

a este jedna vec baby... toto je forum o PPP... tu sa nehodi pisat veci ako "drzim ti palce nech schudnes" ... ked tak mozno len drzat palce kvoli tomu, aby ste si ich nepchali az do zaludka...

alusinka

dolores... Ja som vracala 7 rokov, a nik, na nic neprisiel... dokonca ani obvodna doktorka, gynekolog, zubarka... ani moja mama... a to som grcala minimalne 5x do dna, asi meter od mojej rodiny...
Kazdy zavisli clovek, si mysli, ze ma nad sebou kontrolu... ale az ked si prizna, ze niekde robi chybu, ma sancu vyzdraviet...

maruska123

dolores rob si co chces, to hovori kazda, co ma ppp, ze to ma pod kontrolou..ale nema..a to nevadi, ze nemas take stavy kazdy den...na vela dievcatach ie je vidiet, ze maju problem

je to smutne, ze si to nedokazes ani priznat, ale co uz, je to tvoj zniceny zivot, nie nas

alusinka

smajliQa... bez urazky... podla mna, hlavna vec, ked sa chces z toho dostat je, ze nebudes s tohto problemu nikoho obvinovat... Ja som 7 rokov obvinovala z mojho stavu vlastneho otca... ale az ked som pochopila, ze chyba je jedine vo mne, konecne sa mi zacalo darit s tym bojovat... a ako si pisala, ze radsej depkovat a byt chuda, ako byt hludna a tucna... Spomen si na to tak o par rokov, ked budes mat problem s otehotnenim... alebo ked budes sama modrina...
Mat idealnu postavu nie je vsetko... zial, vela ludi na to pride, az ked je neskoro...

dolores444

Ale ja to tak necitim.Mne sa zda že to robim len tak a že nad tym mam kontrolu a myslim si že aj mam........Keby ste ma poznali nikdy by vas ani nenapadlo že mam anorexiu alebo bulimiu!A keby som bola chora tak si to predsa niekto všimne nie???