Ktorá z vás má práve teraz PPP ?

cayenne

EternalSorrow
Podľa mňa je ten jedálniček totálne zlý, od začiatku po koniec. Neviem síce či chudneš alebo si váhu udržiavaš či priberáš, ale takéto zloženie stravy je podľa mňa zlé pre akéhokoľvek bežného človeka. Samé vyprážané, sladkosti a nezdravé.
SmajliQa
Neber to v zlom, nepoznám ťa, ale ty sa snažíš vyliečiť z ppp? Ja si síce myslím, že ppp je už na celý život, ale dá sa s tým bojovať, viem, nie je to jednoduché a ľahšie sa to povie ako urobí. Ak prestaneš jesť, za prvé to nevydržíš navždy a za druhé si ešte viac pokazíš metabolizmus. Ale myslím, že si dosť rozumná a toto vieš aj sama.
Inak baby, už ste niekedy rozmýšľali nad budúcnosťou? Viete si predstaviť, žeby ste sa takto stravovali o 10, 20 rokov? Keď budete mať rodinu?

smajliQa

niekedy rozymslam, ze prestanem jest uplne.... a ze aspon nebudem mat cely den nad cim premyslat, pretoze ked prestanem jest, tak aj starosti prestanu..lenze to je jasne ze jest sa musi... a cim viac jedla, tym viac staorsti...

ach.. ja uz neviem..

Paige

baby...snažila som sa niečo so sebou...nejedenie - prejedenie - vracanie....keď som na intráku tak nie je problém, zjem len pár vecí čo si kúpim a ide to, ale ako náhle som doma...napr. aj teraz, som u starkej, ktorá mala dnes oslavu...samozrejme všade kopa jedla, obložené misy, koláče...a samozrejme som to nevydržala a poobede som už bola nad záchodom :(....najhoršie, že ja nemôžem povedať ako vy, že mám 50 kg...pred asi rokom som dosť schudla a mala som okolo tých 53 ale teraz je to už isto o dosť viac :/ ja už neviem čo mám robiť....

EternalSorrow

ja sem asi budem písať jedálničky čo som jedla a potom to posúdite no takže ráno dva rožky, potom desiata jablko, obed pol pizze, olovrant zmrzlina, večera vyprážaný syr a potom ešte cukrová vata ...ja si myslím, že dneska to bolo výnimočne dobré no nie?:)

smajliQa

cayene, ved ano.. ja mam pocit, ze toto sa so mnou bude tiahnut uz stale.. sice teraz uz je to pomenej, lebo mam len 52.. ale automaticky jak idem len kusocek s vahou hore, tak to zacina odznovu. nejedenie...

cayenne

No baby, len o tomto to práve je - dostať sa z tohto! Tento večný kolobeh - nejedenie, chudnutie, priberanie, depky. Obe dobre viete, že toto nikam nevedie a že ubližujete samé sebe. Hillary, moja, veď tebe to už tak krásne išlo! Prečo papáš zasa menej? Sama si videla, že keď si pridala, išlo to dolu..

smajliQa

hilary teraz si vymenovala vsetko co milujem... a ze marcipan. idem umret...

ja radsej s depkami a chuda, jak kludna a tucna.. to iste....
kazdy ze sak najedz sa najedz sa, ty si to mozes dovolit.. sak ale oni su total sprostí, sak ked sa najem tak tam to zacina...