Ktorá z vás má práve teraz PPP ?

hillary

ani mi nehovor , ja mam proste tvrdu dietu minimalen mesiac, len nech mi tu nikto nedava, ale radsej chuda s depkami , ako s pneumatikami a depkami este vacsimi , musim nejako prezit do toho patnasteho, by si smajliQa nechcela vidiet co mame v kuchyni aj tortu , chlebicky , kokosove veci, marcipan, tiramisu no konec , ja uz chcem sa z toho dostaaaaat

hillary

no tak to mas podla mna uplne v pohode miery ja aj teraz co som pribrala tak mam 80- 64 - 80 ale mne vlastne tiez vsetci hovoria ze som vychudnuta ja uz neviem ani co pisem odo mna rady nepytaj :D podla mna mas peknu postavu, asi ide o to ako sa citime , baby co ideme robit? ja uz chcem z toho von, mame doma styri plechy kolacov, adipex uradoval :(

smajliQa

no..mne kazdy hovori ze som vychudnuta.... ale ja si myslim, ze mi to hovoria len preto, lebo ma poznali pred tym, ako som zacala drzat dietu.
mala som 63 az 65 kil, a teraz mam 52.
a mi hovoria ze som priliz chuda, ale mne sa zda ze som uplne normalna. mam miery 89-62-91

ved to su normal miery... co myslite vy?

hillary

cayenne vobec som to nezobralo v zlom dakujem za nazor, viem ze je to so mnou zle teda s tymi depkami , to sedenie teda nieje ziadne , jednoducho som sa objednala ku psychologicke a uvidim co mi povie a kam by to dalej smerovala, ozaj baby ktore ste takto zacinali , psychologicka dava aj lieky normalne? alebo vas len vypocuje, zoberie cash a dovi? Mozno blba otazka ale fakt neviem si to predstavit , ci su na nase veci nejake tabletky :D, alebo ako to na takom sedeni vyzera, lebo doteraz som sa neodvazila, az teraz som sa dostala do stadia kde to uz dalej proste nejde...

kocky zachvatove prejedanie je pre mna najhorsia nadavka aku poznam, rovnako ako spomaleny metabolizmus, bohuzial momentalne sa ma tykaju obidve viac ako dost , jem malo aj tak nechudnem , odvazit sa bojim , brucho si vidim , vcera mi niekto povedal ze vyzeram akurat, plac, akurat? akoze normalne? nie kostlivo alebo tak ? Noooo a zase riesim vahu to by som nemala, ale ked mam depky a som chuda aspon sa upokojim tym ze som chuda, dnes ked mam chut to skoncit tak si poviem a este mam aj saaaadlo , boze volny termin mala az 14. maja tak uvidim , zevraj mala uz aj taketo dievcata tak hadam bude vediet trochu pomoct

EternalSorrow

na raňajky dva rožky mu je málo?na desiatu žemla mu je málo?na obed polievka a hlavné jedlo mu je málo?koľko mám preboha jesť?cítim sa akoby som mala bezdoný žalúdok...ja si myslím že to bude z liekov

EternalSorrow

no tak keď jem celý deń normálne a potom zjem raz toľko naraz jasne že mám výčitky...ako necítim sa tučná, len proste strašne veľa toho zjem naraz

smajliQa

ak sa necitis tucna tak kde je problem,?? ziaden nevidim... tvoje telo potrebuje proste jest....

cez den mu das menej, preto vecer pyta.. skus si to lepsie rozlozit... nie je dobre natrieskat sa na vecer

EternalSorrow

no tak keď jem celý deń normálne a potom zjem raz toľko naraz jasne že mám výčitky...ako necítim sa tučná, len proste strašne veľa toho zjem naraz