Viem dychat iba cez jednu nosnu dierku

Príspevok v téme: Viem dychat iba cez jednu nosnu dierku
007-JARO-007

Dobry deň , mam takýto problem ,že mam vkuse zapchatu jednu nosnu dierku respektvite dycham ceznu ťachšie jak cez druhu !A keď si lahnem tak už vobec ceznu neviem dychať ,Ale vkuse iba cez jednu nosnu dierku neviem dychať. Mohli by ste mi povedať ,že prečo ? ma to nečo spoločne s mandlami ? Dakujem

AdamKrt

Tiez dycham zvacsa len jednou dierkou, pretoze druha je skoro nonstop upchata. Krcne mandle mam vybrate, ale pochybujem, ze to je z toho. Lekarka mi povedala, ze mam posunutu nosnu prepazku a aj prsom si nahmatam, ze jedna dierka je sirsia, druha uzsia. Da sa to operovat, ale nechat si lamat nos pre to nechcem dat :)

007-JARO-007

MIRA maš pravdu može to suviseť zo sliznicou ,lebo asi pred 3 mesiacmi som mal silnu nádchu a dosť dlho som bral KVAPKY DO NOSA a pravdepodobne stoho sa mi zdurila sliznica a mysliš že keď vylučim tie potraviny , tak mi to pomože ? ale diky moc za radu ! !

- mira

Máte zdurené sliznice a zároveň priveľa hlienov.
Stav je zapríčinený potravinami, ktoré spôsobujú zdurenie, a to cukor, chemické aditíva, aromatické a povzbudzujúce látky, lieky. Potraviny, ktoré spôsobujú nadmernú tvorbu hlienov: mliečne výrobky, mlieko, biela múka, nasýtené tuky. Všetko toto vylúčte a jedávajte čisté potraviny s dostatkom vlákniny ktoré sú zásadotvorné. Hlavne zeleninu a celozrnné obilniny v rôznych formách.

007-JARO-007

Ani ja nemam vkuse tu istu dierku zapchatu, sa mi to strieda podla toho na ktorej strane som otočeny , ALE AKO SA MAM TOHO ZBAVIŤ ? ? ? PORAĎTE PROSIIIM

ukulele

aj ja to tak mam, casto som dychala ustami. NO zvykla som si a teraz aj ked si lahnem tak nejakym sposobom aj bez kvapiek dycham nosom. Ale rano sa prebudzam na vyschnute hrdlo a tak :/ U mna je to tým ze mam nalomenu prepazku v nose. A ked si lahnem tak sa akoby este upcha.

Da sa to riesit operativne, myslim ze ked mas po 22. No ja sa osobne neviem ci pojdem.

zuzuzuz

ja tiez stale len cez jednu dycham,,,,ale nie cez tu istu ,,sa to strieda ale vzdy mam jednu zapchatu,,,
mala som par krat zapal dutin tak mozno je to z toho