Sex bez ochrany

Príspevok v téme: Sex bez ochrany
nokia

chcel by som sa vas opytať mal som s priatelkov sex bez ochrany a daval som si pozor ale čital som jeden članok v ktorom sa piše Pokiaľ sa vám bude snažiť partner nahovoriť, že si dá pozor a penis vytiahne včas, zastrihajte uškami. Už pred ejakuláciou vylučuje kvapôčky lásky s aktívnymi spermiami, takže riziko otehotnenia je mimoriadne vysoké. Ešte horšie je, ak moment ejakulácie prešvihne a ejakulát sa dostane do kontaktu s rodidlami. Vtedy je jediné riešenie – tabletka "po"

lululand

najlepsie a bezstresove je mat vzdy po ruke kondom alebo antikoncepciu a mat ciste svedomie ja uz som sa poucila mne uz domka beha jedno male krasne ukricane :-DDD ale zase som stastna ze ju maaam

dobra vila

Ale ved nechrany sex ma spusta parov. Je to sposob antikoncepcie, aj ked ano, nie 100%, no riziko otehotnenia je velmi nizke!
Kvapocky lasky su rizikove iba vtedy, ked si sa s nou miloval bez ochrany, nasledne sa spravil mimo nej a potom si s nou mal opatovne pohlavny styk... pri prvom styku to vraj nehrozi, kvapocky lasky tam nemaju co robit...iba pri dalsich krat, ked este nejake spermie mohli "uviaznut" v trubici... preto radsej, ked chcete mat dalsi sex par minut, ci hodin na to, pouzite ochranu...
Nemyslim, ze sa mas coho obavat, ale pre istotu potom napis, ci je vsetko ok :)

lionesssssss

máš dve možnosti:

alebo čakať do príchodu jej menštruácie a dúfať, že nebude tehotná

alebo

kúpiť tabletku Escapelle čo najskôr

avšak, túto tabletku je možné užiť len do 72 hodín od styku...

btw, prečo nepoužívate ochranu ak nechcete mať dieťa? to nepochopím

mataBB

nazory na kvapocky lasky su rozne

nechapem preco sa nechranite ked nechcete dieta?alebo si myslis ze tabletka po je super zdrava vec? zene uplne rozhadze cyklus, je to velka davka hormonov