Nikdy ma nevolá k sebe domov

Príspevok v téme: Nikdy ma nevolá k sebe domov
simona12

Mám priateľa takmer rok a doteraz ma nikdy nezavolal k sebe. S jeho mamou som bola asi tak dve minuty a aj to sme sa len náhodne stretli v meste, len sme sa predstavili a bolo. Celé to fakt netrvalo viac ako dve minuty. Moj priatel už pozná našich, sestru,brata často chodíme k nám . No za tie mesiace mi ešte ani raz nepovedal, aby sme išli k nim ... Alebo ideme k nim ale on si len ačo zbehne zobrať do domu a ja ho čakám v aute. Mal predo mnou dva vzťahy, neviem aké to bolo vtedy. Cítim sa trocha hlúpo,akoby nechcená alebo čo ... Automaticky to berie tak ,že ideme k nám a hotovo. Nechcem sa mu vtierať ,už som mu to aj jemne no zaroven taktne naznačila a nič...Netuším,kde je problém. Nepotrebujem,aby sme u neho boli stále ale fakt by ma zaujímalo ako žije,lepšie spoznať jeho matku (žije iba s nou a sestrou ) No skúste poradiť...Vdaka.

smajliQa

iwus... no vidim, ze si si tiez uzila :D

simona : spytaj sa ho vazne priamo, .. normalne mu povedz ze by si rada uz spoznala jeho rodinu, a teraz aj ide jar, navrhni mu grilovacku u nich,,, teda ak ma RD, alebo nieco podobne,. uvidis ci sa bude vykrucat.. heh :(

iwus93

SmajlinQa: aj ja som mala bývalého, ktorý mal hysterku mamu :D no to bolo, bola som aj u nich cez letné prázdniny, no ako nikdy viac :D každý deň krik a neviem čo, hysterčenie, našťastie na mna nekričala, ešte to, neni moja matka nemá právo, ale "užila" som si s nou :D taakže si všímajte rodinu svojho priateľa/priateľky
teraz mám priateľa, ktorý ma v pohode mamu kľudnú :D

smajliQa

ja osm mala tento isty problem vo svojom byvalom vztahu...
bolo to hrozne.... nakoniec som zistila dovod..
jeho mama si nezelala aby so mnou chodil, pretoze bolo fanaticka do nabozenstva a ja nie som ani len pokrstena.
tak aj takyto ludia este dnes ziju, nie je to len v telenovelach.
raz po dlhej dobe ked som k nim prisla, a vysla som zo sprchy, nezobrala som si na prezlecenie nic, tak som vysla v osuske, a ona mojmu priatelovi naznacila, ze si praje, aby som nechodila odhalena..
rozumiete .. odhalena.. skoro ma klepla pepka.. a to som len rpebehla z kupelne do spalne. no nevadi.
viem ze ma nemala rada... davala to patricne najavo. hocijako.
a to ani nehovorim o tom, ze svojho 28 rocneho syna poucala o tom, ze os mnou ma spat az pos vatbe.. no dakujem, do takej rodiny sa dostat..

teraz som stastna, uz rok s priatelom...

silviklh

ahoj,ja mam priatela skoro dva roky,a najprv bol on u nas,asi mesiac po naso mchodeni,a ja som ku nim sla po pol roku,nechcela som skor.a normalne aj prespavam u nich,aj on u nas.ten tvoj sa asi za daco hanbi,alebo nema za potrebu ta predstavovat,nema dobre vztahy,ako tu uz bolo pisane...a preco sa nespytas,ako to bol os byvalymi?taketo veci by si mohla vdiet,alebo preco sa nespytas rovno jeho?ste spolu dost ,to by ste mali mat vyriesene...

iwus93

ja mám kamošku a tá je s priateľom 1 rok aj 4 mesiace a u priatelových rodičov možno bola 2x možno viac ale nebola tam vela, pretože priateľova mama je povahovo strašná že vraj, že si s nou velmi nevychádza kamarátka, tak radšej sú u kamošky :)

elsa5.5

naozaj tých dôvodov môže byť viac...,možno mu tam tie pred tebou znechutila nejakými poznámkami,alebo zle vychádzajú a u vás je lepšia atmosféra tak je radšej u Vás,keby bolo všetko ok tak by ťa tam už zobral,neviem koľko máte rokov,treba sa ho opýtať,on sa možno obáva toho že ty chceš vedieť ako žijú...

misheliiiiik

ani mňa moj nezavolal, a to som s nim tri roky...ale on má nato svoje dôvody o ktorých viem. Takže to je iné

soffa

dovody mozu byt viacere...mozno ta nechcu do rodiny,mozno ma mamu alkoholicku,mozno sa u vas citi lepsie,mozno su niejaky divni,a mozno ziju v biede.kazdopadne je tam nieco co nechce aby si vedela.spytaj sa na rovinu jeho..

iwus93

no ja neviem, mne by to bolo dosť divné keby ma partner po roku nezobral k ním domov...mňa moj priateľ predstavil svojej mame asi po týždni vzťahu, ale každý je iný, on so svojou mamou vychádza a aj ja, a otca ešte nepoznám lebo sú rozvedení a on žije v Anglicku a poznám aj jeho sestru tá býva v Grécku