Ake zviera?

xxxxx1223

Papagaje zako velke papagaj andulka skrieka tak ako aj korela ale aj alexander ..naj je skor papagaj smevavy google si daj je napisany ze je tichi aj je naozaj ...alexandre barabus a ine skor nie ...korytnacka mozno...nie zajac moc smrdi ani frdku smrdi..chamelon super ale skor mi to ide o tyranie ...skrecok nie ujde a celu noc ho mozes hladat dost zapacha o cas neskor tiez kde s anachadza..ked zhrnem papagaj,korytnacka ryby nie kapu casto narocne su..

0vecka

ved to je to proste tyranie zvierat... taky pes no mozno +- este z toho zivota nieco ma ale tiez to nieje ziadna slava...

Summer_7

0vecka.... o com ty vlastne hovoris? tak je asi logicke ze keby som mal nejakeho vtaka alebo rybu ze by som snou nechodil na prechadzky nemyslis?

0vecka

ja som tiez za to aby sisi nekupovala nic ... taketo drzanie zvierata v zajati je len tyranie ... si predstav ze by ta drzali cely zivot v klietke a nemala by si ziadnych kmaratov ani znamych proste nic...

Summer_7

xyzz....co? sa spametaj laskavo ani ten najveci idiot by si nekupoval zviera aby sa pomachroval ci mam to chapat tak ze vlastna skusenost?? :)

xyzz

Už len z toho popisu "Zviera, o ktoré sa netreba starať a nezvyčajné" som usúdila, že si nejaká -nástka, ktorá chce machrovať pred kamarátmi aké má zviera a aby si naň nemusela plytvať časom, čo? Nekupuj si radšej nič...

ivana45

O macku sa netreba vela starat. Par konzerv na tyzden, 2-3x do tyzdna vycistis podstielku. Ak sa ti nechce, rovno podstielku vymenis, je to par eur naviac.
Netreba sa ponahlat domov vencit a moze byt aj par dni sama.

jahodka123

chameleon, škrečok, morča, pieskomyl, zajac, korytnačka, had... ale ani o mačku sa nemusiš starať tolko, ona je samostatná a že by robila hluk, tiež nemôžem povedať. to už viac spraví hluk morča, ktoré trieska s napájačkou, jak napr to moje :DDD