Čaje

RNG

Ziadny lekarskou komisiou a hygienickym ustavom schvaleny potravinovy doplnok na volny predaj nemoze mat skodlive bocne ucinky, pokial ho absurdne nepredavkujes.
Na co sa vselico pouzivaju a ake maju ucinky, na to su tisice roznych literatur, takze nikto na svete nevie vsetky mozne pouzitia.
Dobry zdroj informacii su vacsie bylinarske spolocnosti, ktore uvadzaju ludove pouzitia a hlavne aj rozne nezavisle vyskumne literatury na podklad.
Pozri napr na
rain-tree.com daj si pred to www.
inac mi to tu vymazu ako nedovolenu reklamu.
Osobne som pouzil a odporucil mnohym s uspechom graviolu, lapacho, chanca piedra, sarsaparilla, maca,a dobru a zdravsiu nahradu kavy,Guarana.
Momentalne skusam zivicu z croton lechleri predavanu pod menom Sangre de Grado/drago, tj dracia krv.Je antibakterialna, antiviralna a protirakovinna. Prave pre tu antiviralnost ju chcem pouzit na zvysenie viralnej imunity
Samozrejme caje z inych zdrojov, nez z tropickych pralesov su mnohe tiez uzitocne, ako napr zeleny caj,gymnostemna pentaphyllum, chaga, a hromada inych
Osobne ale davam prednost casto vytazkom z bylin, kde su presne davky klinicky ucinnych latok uvedene v sulade so lekarskym vyskumom.Zialbohu, kedze sa na tento vyskum dava primalo verejne penazi a vysledky profesionalneho vyskumu farmaceuti prisne taja,aby im to nahodou nekonkurovalo ich patentovanym liekom, tak som nuteny brat mnohe byliny tak ako su, tj vo forme cajov.