Zápach

Príspevok v téme: Zápach
Andrejka12

Ahojte. mám veľmi nepríjemný problém a už sa to ťahá skoro rok. Nič ma nebolí, ani nesvrbí, ani nepáli, výtok mám normálny, len strašne zapácha a inak, ako predtým. Priateľ mi hovorí, že je to také, ako keby som si neumývala. Bola som už aj u gyn. Zobrala kultiváciu, ale hovorila, aby som kúpila Feminellu vagi c, tak som to užívala. Potom, keď už boli výsledky povedala, že mám tam tzv. konečníkové baktérie, tak mi predpísala Polygynax 2 balenia. Keď som užívala, ten zápach nebol až taký silný, ale dalo sa cítiť. Išla som naspäť na kontrolu, povedala som jej, že ten zápach ostal, tak mi zase brala kultiváciu a po výsledkoch mi predpísala Ciplox 500. zase to isté bolo, keď som užívala antibiotiká, zápach nebol až taký silný. Pred mesiacom som mala chrípku, tak mi všeobecný lekár predpísal Ofloxin, a zase to isté, zápach neni až taký silný, ale po vysadení zase silný. Prosím Vás pekne, mali ste už niekto takýto problém? Už neviem čo mám vyskúšať, už mám z toho dosť. Na intímnu hygienu som používala Lactacyd Feminu, doktorka mi povedala, aby som používala Saforelle, ale nie je to lepšie. Už som vyskúšala aj biely jogurt so živou kultúrou, ale nič. Prosím Vás, pomôžte mi, lebo som už z toho veľmi nešťastná!! :((