anorexia? neviem.

Príspevok v téme: anorexia? neviem.
Pyllie

mám takýto problém:
mám 14 rokov. od 12 držím diétu. ked som začala držať diétu tak som nejedávala sladkosti ale normálne som raňajkovala, obedovala, večerala a sem tam nejaké ovocie jogurt. neskor som začala jesť menej. potom zas menej. a teraz som na tom dosť zle lebo mám také dni ked sa vidím byť tučná a ked sa vidím byť normálna. (chudá sa nikdy nevidím mám 161 cm a 58 kg.) vracanie som sa pokúsila skúsiť raz. ja by som aj vracala aby som schudla ALE velmi sa bojím že mi vypadajú vlasy. poznám jednu anorektičku a jej vypadali vlasy a teraz ich má už na hlave iba málo a nechcem tak dopadnúť. ja by som aj vracala s tým že by som schudla 10 kg. ale mám strach o tie vlasy. myslím si že vlasy mám celkom pekné, dlhé čierne a nerada by som o ne prišla. začala som od minulého mesiaca aj športovať. známi mi hovoria že som schudla ale ja to tak nevidím. presnejšie povedané ja sa stále vidím inak a velmi ma to štve. to bol moj 1.problem.

teraz 2. problem. v každom zrkadle sa vidím inak. ked sa pozriem do mojho čo mám v izbe tak tam vyzerám najlepšie. ale ked sa pozriem do kúpelne tak tam si pripadám ako by som mala velkú hlavu. a ešte chodba. v tom zrkadle sa vidím ako najšpatnejší človek na svete. proste úplne hrozne. stále ma chytí depresia ked okolo toho zrkadla idem. pripadám si tam úplne špatná a tlstá. a vlastne aj to som ešte chcela že ráno ked sa namalujem a pozrem na seba do zrkadla tak si pripadám celkom dobre. ale ked prídem zo školy napríklad a vtedy sa pozrem tak zas vyzerám inak. ako úplne iný človek si pripadám. 100 krát horšie. :(

a fotky? to je strašné!!! :O na fotkách v mojom mobile sa vidím celkom fajn. ale ked si pozerám školské fotky a fotky kde ma niekto iný fotil a na niekoho iného mobile alebo na foťákoch iných tak mi je zo seba zle a velmi sa za seba hanbím. pripadám si rozdielne než ostatní ludia. úplne tak tam bijem do očí že som úplne iná. neviem čím to je. má niekto takýto problém? alebo vie mi niekto poradiť? budem moc rada. :) za každú odpoved dakujem

lily15

vsimaj si viac zivota a krajsich veci okolo seba a prestane ta zaujimat kolko kg mas ked sa budes dobre citit...ppp ti bude nicit iba zivot tak kasli an to si este mladunka tak sa netrap.tvoje telos a vyvija:)isto si kocka...