čo by ste urobili na mojom mieste? ;)

Príspevok v téme: čo by ste urobili na mojom mieste? ;)
4545

pozdravujem vás všetkých. tém je tu asi milión ale hádam sa nájde nejaka duša, ktorá mi trochu poradí v tejto ošemetenej situácií :-D
som čerstva dospeláčka - hurá! :-D ale to nie je to o čom chcem tu písať. doteraz som na chalanov bohvieaké šťastie nemala - mám za sebou dva kratučké "vzťahy". po čase som prišla na to že sa mi pácia starší. no samozrejme vynimka potvrdzuje pravidlo - a čo čert nechce teraz po dlhom čase sa mi pritrafil niekto, kto ma zaujel. tento chalan má o rok menej nepoznáme sa no stretávam ho relatívne často a máme aj dosť známych no nechcem moc o tom že ma zaujal s niekym hovoriť pretože .. no jednoducho lebo :-D myslím že aj ja som ho nejakym spôsobom mohla zuajať lebo vždy sa na mňa pozrie aj dlhšie aj mám pocit že sa prejde naschvál okolo mňa viac krát cez deň. cítim taký pocit zadosťučinenia pobavenia a ďalej to neviem popísať :-D lenže neviem ako veci pohnúť ďalej. je to absurdita totálna ale...taký je život :-D poraďte..ďakujem

AdamKrt

Niekedy je ostychavejsia zena, niekedy vsak muz. Co je na tom ? Je uplne jedno, kto zacne prejavovat iniciativu...

4545

ja som to myslela tak že doteraz tie moje "vzťahy" boli tak že mi to dal prvy najavo chalan ale vidim že tu to bude asi ine asi ho bude treba povzbudiť nejako lenže ako hovorim ja s tym skusenosť nemam...:-)