Chcem umriet

mam56

Nie, nikdy nie je až tak dobre, aby nemohlo byť lepšie. To, že si na tom zle, si len namýšľaš. Keby si žila o hlade a o smäde niekde v Afrike, tak by ťa tie tvoje reči isto rýchlo prešli...

ži!

Všetci, ktorí ste v pokušení ukončiť to, prečítajte si predtým knihu od Marie Simmy Dostaňte nás odtiaľto!!!
Alebo aspoň rozhovor s ňou dostupný na stránke:
www.boziemilosrdenstvo.sk

led

Nechceš, to že hľadáš pomoc tomu nasvedčuje,..

Asi si chcel povedať, že nezvládaš svoj život. Nevidíš východisko, riešenie, možnosť zmeny,.. Ale aj toto, ako všetko ostatné prejde. Pamätaj, že nikdy nie je tak zle aby nemohlo byť horšie.

mam56

Nájdi si nejaký koníček, ktorý ťa bude baviť a budeš šťastný. Hlavne na sebe začni tvrdo makať, aby si sa niekam prepracoval. Nespoliehaj sa na školy, ale na seba.

Filip TT

Niekedy ma clovek v zivote blbe obdobie a vsetko sa zda byt zle. Ale zivot ma cenu vzdy, pretoze vzdy mozes pomoct niekomu inemu, pre koho budes potom velmi dolezity. :)

joro

Tento clanok je stary sice uz 3 roky ale aj tak preco chcu vsetci tak umierat mne vcera umrel otec urcite nechcel keby moholbol by este tu mal sice po 70 -ke rakovinu prostaty ale bol s nami obcas sa usmial nevedeli sme co preziva takprestante s myslienkami na SMRT ten kto umrie uz ziadne problemy nema

Jessi_1111

Prečo chceš zomrieť?
Samovražda nie je žiadne riešenie, je to to najúbohejšie čo môže byť... Pokús sa svoje problémy riešiť inak a s chladnou hlavou. Bude to dobré, uvidíš... ;-)

nemosone

Na vašom mieste by som si dal pozor, čo sem napíšem ak je to fáke.Je tu totiž jeden nemenovaný administrátor, ktorý vám či chcete alebo nie "zabezpečí odbornú pomoc".Ak to nie je fake, je to ešte horšie.Môj známy sem asi cca. rok dozadu založil tému o samovražde.Nemenovaný administrátor ho vyzval, aby mu poslal svoje kontakt. údaje s výhražkami, že ak mu ich nepošle, "identifikuje ho a následne mu bude zabezpečená odborná "pomoc" ".Áno myšlienka môže byť dobrá, ale človek na dne to nepochopí.Potom môže zareagovať rôzne.Tak to bolo aj v prípade môjho známeho.Akonáhle si "výzvu" prečítal, zo strachu zo zavretia na psychiatrii a zbavenia svojprávnosti sa naozaj sa pokusil o samovraždu predavkovaním sa liekmi.Našťastie ho zachránili.Ale už sa zaprisahal, že už nie len na toto, ale na žiadne fórum nič také nenapíše.Pritom mal vtedy iba depky z rozchodu.Teraz po roku je už šťastný s novou priateľkou, a to aj bez pomoci "nemenovaného".

To je asi všetko.

klara19

vidím,že R.U.R,potrebuje viac pomoc ako ty,ty si nešťastný z nedostatku lásky a vidíš on padol hlbšie, to zrejme nechceš, tak to nevzdávaj, každý sme prišli na svet za nejakým účelom,určite to neskôr poznáš a možno ti aj toto utrpenie v tom pomôže,utrpenie nás totiž robí citlivejšími a hlbšími, a v tomto bude práve tvoja hodnota,
je smutné,že práve v tomto období dozrievania nemáš oporu blízkych,ale určite máš na niečo talent,šport,umenie atď.,skús sa na to zamerať a potom sa zaradiť medzi ľudí podobného záujmu,
pomohla by snáď aj návšteva psychologa,tak veľa zdaru