mnam..................

Príspevok v téme: mnam..................
smajliQa

zakusocek.... puncovy,citronovy, samrolku, indianku, parizsky rohlicek.... asi rovno aj dva ci tri,
biele pecivo, ziadne celozrnne... ale poriadne vela rozkov, alebo nejaky velky krajec chleba... najlepsie s poriadnou vrstvou masla.... alebo vianocka s maslom.. a kopou medu...
parenica.... korbaciky, langose s kecupom, tatarkou, syrom, cesnakom...
lasagne....
spiz... ale taky mastny.... normal ne ze bez oleja,, ale s olejom na plechu :D.. a ziadny olivovy, prosto obycajny olej...
palacinky, parene buchty, lionku, tribitku, kinder veci absolutne uplne vsetky co poznam...
milka cokolady.... zmrzlina....
americky hotdog

vsetko z mekacu,....
pizza... halusky so straaaaaaaaaaaaasne velkym mnozstvom slaniny...

tie obrovske gulate kexe cokoladove z lidlu :D...
pernik, marcipan, raffaelo, ferero rosher...

chupa chups jahodove.... nacos a salsu.. popkorn.. metaxu.... ovocie nalozene v sangrii

nejaku poriadnu *500 gramovu zmes suseneho sladkeho ovocia..

SALKO...

SOM HLADNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

nepotrebujem ziadne nazory ani rady ani nic, ani klebety, ani odpovede, a ani hadky ci krutenie hlavou nado mnou,.,,

ale som KUR*A hladnaaaaaaaaaaaaaa........

a to uz ani nezacnem hovorit o kebabe a o varenej cokolade so slahackou, marlenke s coko topingom a o chipsoch a klobaskach :D

ok.. aj vam dobru noc :D:D::D

smajliQa

no ja to mam bez vacsich problemov... dala by som si vsetko :D a som v praci az do rana,,, takze spanok nehrozi..ach.. az o siedmej rano..

dobra vila

Lost, ja tiez vstavam velmi skoro a tiez som hladna...zrovna som rozmyslala, co by som si dala zo zoznamu v tuto chvilu, ale fakt by nebolo skoda radsej zalahnut :D

lost

ale ked zacnem jest, tak po potrva 20 minut, potom 1 hodina kym to stravim alebo zaspim ale za ten cas znova vyhladnem, cize nekonecny pribeh..
chcelo by to take Matrix tabletky, ze 1 hlt a som nasyteny :)

lost

vies ze som aj vyhladol :)

minule som bol v podobnej situacii a zmeskal dolezitu vec, ale nie jednu, ale rovno dve.

lebo som nevstal :D

je 1:00 v noci, ja som hladny a rano 6:45 vstavam, no uzastne :D

smajliQa

no... keby som mala 45 kil, tak aj zacnem zavodit :D aj o 106 :D

aj hned.. ach.... ale takto nam ludia zostava len predstavovat si jak to chuti..

alebo kostovat z kazdej tejto dobrotky postupne... po kustickoch :D

lost

dobra vila

nj :D

o to mi ide ze :D

nenajdem sialenca ktory by isiel do extremu ze "kto z koho" :D v jedeni :D kaloriiii :)

(i ked by som nevyhral, ale.. ide o to zastrasenie protivnika :D ze sa nebojim kalorii :D )

dobra vila

tolko dobrot pohromade :D. Ved raz mozes zhresit, mala si si miesto zakladania rychlo nieco zajest :)). Ci si si hodila tu spominanu metaxu na prazdny zaludok a preto toto forum???? :DD zartujem... :P