tehotna??? vyjadrite svoj nazor prosim

Príspevok v téme: tehotna??? vyjadrite svoj nazor prosim
maminka2222

Zdravim.... uz 4. den mi meska menzes.... nemiesto toho mam taky bielo-zlty vytok ktory nesvrbi ani nezapacha.... s priatelom sa aj pokusame o babo.... brusko ma pobolieva ako pred menzesom ale ta bolest nie je taka vyrazna, necitim ani napatie v prsnikoch, ktore ale pred menzesom zvyknem mat a strasne mi chuti jest, nemam problem prejst od sladkeho ku kyslemu a potom k slanemu :D .... co si o tom myslite??? chcem si spravit aj tehot.test, ale myslim ze je este trochu skoro.... dakujem

mataBB

maminka taketo priznaky proste zena nema par dni ci tyzdnov po oplodneni....proste nie
meskajuci menzes ano, ale ostatne, co si napisala, nemozu byt priznaky v takomto skorom stadiu tehotenstva

Weva

no ake Ti meska 4 dni tak si ten test sprav - ja som mala uz rano v 1. den meskania pozivitny... tak ak si tehotna uz to asi ukaze...
A ako vravis, zravka moze byt aj kvoli menstruacii...
Inakoedy mas pravidelny cyklus?

maminka2222

namyslat si nenamyslam, lebo tu ,,zravost,, mam aj pred menzesom ale nieee tak moc ako teraz....neviem fakt co si mam mysliet.....

mataBB

taketo priznaky by si nemala tak skoro, podla mna si to len namyslas..ked ti meska menzes tak test si uz mozes urobit