ako sa mam spravat aby moj priatel pri mne konecne dospel??

Príspevok v téme: ako sa mam spravat aby moj priatel pri mne konecne dospel??
karma

povedzte mi prosim ci chcem tak vela aby mi vztah fungoval aby nam bolo krasne a harmonicky...chcem mu verit a aj sa snazim ale niekedy ma vytaca ze ked sme neni dlho spolu on zrrusi stretnutie a radsej ide hrat ku kamartovi nejaku trapnu PC hru
to vazne chcu zeny tak vela ked chcu travit cas soi svojou laskou?? vazne je take nepripustne pre nich ked si cez vikend chce ich polovicka vedla neho oddychnut a hlavne byt s nim?? preco sa mam presviedcat ze nie som chora ked chcem nieco uplne prirodzene a to byt s nim ked sa to da??? a hlavne preco to nemoze chciet aj ON? preco mam pocit ze o mna nestoji??

nechapte ma zle on je mily dobry a sme celkom stastny (az na par veci ktorými ma trosku dost zranil)ja by som len chcela strasne moc vediet co pre neho znamenam a tiez by som chcela citit ze ma potrebuje a ze chce byt so mnou
chcem aby sa snazil a pracoval na nasom vztahu no on zrusi spolocny vikend s tym ze s priatelom budu sietovat svoje pc aby mohli hrat hru viaceri naraz proti sebe :-/ moc ma mrzi ze je to pre neho prednejsie ako sobota so mnou

prosim vas napiste mi aj nejaky muzi aby som vas mozno pochopila lebo vam vobec nerozumiem

karma

nechapte ma zle ja mu to nezakazujem len ked sme dlho neboli spolu chyba mi a preto by som s nim rada bola a preto ma trosku sklamalo ze on chce radsej hrat s kamaratom nejake pc hry ale mate prevdu moc to prezivam vsetko bud to vidim biele alebo cierne ine nie musim zmenit myslenie

siwonka

možno sa pri tom potrebuje iba odreagovať.. koníček..aj moj priatel teraz tu pri mne hrá tušim need for speed a nezakazujem mu to :)) myslim ze su horšie veci ako to ze sa chvilu zahra...

soffa

v prvom rade pochop ze kazdy potrebuje svoj priestor.svoje veci ktore moze robit sam.nevidim v tom nic zle.to ze my zeny travime cas niekde s kamoskami na kavicke,muzi zas vyuzivaju cas pre seba a svoje hoby.neber to tak tragicky.mozno pocitace su jeho hoby,alebo relax.nie kazdy chce travit 24 hodin alebo svoj volny cas s priatelkou.zmier sa s tym,a svoj volny cas venuj sebe,alebo kamaratkam

scotty

Ak je to len tento jeden víkend.. vôbec to nerieš, moji priatelia... samí závislaci :) 2x do roka všetko zrušíme a na týzden si prenajmeme kulturny dom a hráme... nie sme deti, mnohí sú zamestnaní, mnohí majú partnerky(tie to rešpektuju) celý tyzden spolu zachranujeme svet, popíjame pivo, grilujeme prasiatko, pozerame filmy :) Nie sme alkoholici, svoje polovičky lúbime, ale potrebujeme čas pre seba :)