Ako často jete sladkosti

jajka001_

inak mam rada este kexiky typu Mila, Kavenky, Kinder Bueno, tiez lubim Rafaelo
a ako casto, no dost casto, zacala som mat zvyk dat si jeden poobede, niekedy uz aj zo dve denne, co sa zacalo prejavovat, tak sa miernim radsej a vyhybam sa im. radsej keby som jablka jedla :)do tych sa musim trochu nutit, pomarance som prestala jest uplne, zvlastne

jajka001_

bebe dobré ráno medové s orieškami, to je sladkost ktora mi chuti a je neskodna, dokonca mi spravne doplna energiu

levanderka

ja jem raz do mesiaca, ked maju prist kramy. a to len horku cokoladu najviac percentnu a stacia mi len 3 kocky :) ja nie som velmi na sladkosti.

lost

Tak casto ako mi pridu do cesty :)

Hlavne heslo je: ZASOBY ZASOBY ZASOBY :)

Ale kedze mam intoleranciu mlieka lepku a takych blbosti, a tie blbosti serú absolutne vsade, netusim preco, asi su retardi, ale cokolvek...

Tak zvcasa su to veci ktore neobsahuju tieto spiny a odpady (zvacsa z bioobchodov), cize prave preto si kompenzujem sladkosti neobmedzenym mnozstvom :)

a samozrejme zakusky tiez :)

preco nie... zivot je aj tak taky nesladky, treba si ho osladit :D :D :D

smajliQa

milujem sladke veci, ale kedze dietujem, tak to obmedzujem na minimum.. ale ked som nedrzala dietu, sladke som musela mat kazdy den,....
som zavisla od sladkeho, casto ma chyti abstak

ale to nie je nic proti mojej buducej svokre...
ona denne poje sladke na kila.
napriklad vcera... 4 mile, 2 horalky... som to videla to mala nachystane v sacku... 1 bonbonieru, celu.. TATIANU, A UROBILA 3 TAKE NOHY KOLACA, tak jednu celu ona zjedla.. a to mozem odprisahat ze celu...
nop a to hovorim len o tom, co som videla... to ovocie a jogurt co este mala sem ani neratam, lebo to je u nej ta zdravsia forma sladkeho :)

xy:)

tak casto, ako mam chut.. niekedy raz denne, inokedy za tyzden nic. mam rada prevazne sladkosti, kde sa nachadza cokolada