Schudnime spolu ! od 3.4

aidylala

Čaute baby :) Ak dovolíte pridám sa aj ja k vám :-) Držím , teda snažím sa, držať di´tu už od januára. Začalo to tým, že nebudem jedávať po 17 hodine. Potom som aj začala cvičiť, podľa toho kedy sa mi chcelo a na dosť vysokej záťaži. Nepila som vôbec vodu, a jedla som všetko čo som videla, ale len raz za deň. Takže som to robila všetko ZLE!!
No pred troma týždňami, po dlahom čítané rád na chudnutie, som si stanovila nové pravidlá, a cítim sa lepšie, a verím-viem, že mi to pomôže.
Môj plán: Jedávam 6x za deň v menších dávkach. Vlastne na raňajky si dám vždy zelený čaj(bez cukru) okolo 10 jablo, na obed čo máme navarané(zdravšie jedlá jedávam) olovrant, čo ma napadne :D večera niečo teplé a potom dve hodiny pred spaním 1 celozrnný chlebíček.
Pijem stále čistu vodu. Cvičím každý deň na orbitreku 40 min na najmenšej záťaži,pretože svaly už mám dosť vypracované a teraz chcem páliť tuky :D a potom raz za týžden chodím na zumbu. Ale vynechala som pečivo + sladkosti a určité druhy mäsa a saldké vody. Jem veeeľa zeleniny a zdravších vecí. Uvidíme ako to dopadne, ale jednoducho bez stravy - pravidelnej sa metabolizmus nezrýchly. A keď je rýchly metabolizmus, tak aj tuky sa pália rýchlo. :-) Takže holky, držím vám paľúchy, a ak dovolíte tak aj ja sa pridám ku vám na cestu-boj za vysnívanou postavou. Mimochodom už mám dole 3 kilá. A kamarátky vravia, že som riadne schudla. Ale môj komplex z postavy je tam stále.
DO TOHO! :-)

veronika 4

Ahoj no da sa ja som mala len plievku masovu ale na vecer si dam cokoladovy puding s piskotkami a jahodkami som robila tak troch si doprajem aj sladke ved uvidim ci to pojde dole ak nie tak skusim potom zacat niaku dietu but delenu alebo tu rozlisovaciu 90 dnovu

Layila:)

baby to som ja len sa mi nedá prihlásiť už 2 dni :) tak čo ako pokračujete? na obes som mala dusenú brokolicu s rajčinou a kúskami tofu..nebolo to až tak zlé !:)

veronika 4

Aj bez cvicenia sa da pekne schudnut ked robite 12 hod.denne a potom mate 2 dni v tyzdni volne tak neviem ci by sa vam chcelo ist cvicit mozno niekomu ano ale ja mam doma ine povinnosti okolo domacnosti ktora na mna cakala za cely tyzden a to nehovorim ked mate este doma male deti.Tak ok jasne za sa mozes pridat hocikto kto len chce zatial pa a ak ma niekto dobru radu ako najlepsie sa stravovat a schudnut okrem cvicenia co v mojom pripade nieje mozne tak len dajte vediet budeme radi pa

naj_bosorka

ahojte mozem sa k vam pridat aj ja chcem schudnut a potrebujem niejaku potporu -proste s niekym chudnut mozno by mi pomohlo len keby mi niekto napisal co mam jest :)dakujem za pomoc:)

V 4

Ahoj Laylla to som ja veronika len sa mi dnes od rana neda prihlasit tak neviem co s tym je.Tak ako ja som dnes v praci tak na ranajky som si dala jogurt na obed som mala prsicka s ryzou na prirodno a teraz chrumem mrkvu a vecer este neviem co si dam ale musim az okolo 19.00 lebo skor nemozem to kym pridem domov okolo 22.00 tak mam taky hlad ze potom vzdy vydolujem chladnicku tak to skusim takto.A ty ako tak som sa vazila a mam teda 75kg no uz som rozhodnuta v podstate ja viem dost rychlo schudnut vravim ze aj 8 kg za mesiac len samozrejme mojou vinou vzdy nastane jojo lebo sa zacnem prezierat ked pridem s roboty domov.Tak teda pa a ideme nato

Laylla

Veronika my to nejako zvládneme !:) Ja sa hlavne snažím dodržiavať pitný režim 2 litre vody denne. Budem piť iba čistú vodu alebo čaj bez cukru. (doteraz som pitný režim vôbec nedodržiavala takže snáď mi aj tento krok pomôže). Nebudem jesť po 19. hodine . Na raňajky si budem dávať ako vždy ochutené musli s mliekom. (polotučným). a asi aj dočasne vyradím pečivo.. ak to pomohlo tvojej kamarátke, musí aj nám :) hlavne sa budem musieť krotiť pri pohľade na sladkosti :/

veronika 4

Dneska som prave stretla kamaratku nevidela som ju asi 3 mesiace a som ju nespoznala normalne schudla 18 kg ale vraj nejedla ziadne pecivo a samozrejme prestala jest vecer a ked uz bola velmi hladna tak zula mrkvu a take oriesky a tak.Tak to ma teda nakoplo poriadne ze naozaj musim uz aj ja nieco so sebou robit a hlavne vydrzat

veronika 4

No presne ja som tiez prave zacala od tejto sekundy prave som zjedla mrkvu dobre nie?No ja mam 178cm a 75kg tak by som rada isla na svoju vahu tak na 60 kg ako som mala pred 4 rokmi.No tak kludne zacnime niako mam vyskusanu uz aj dietu 90 dnovu rozlis.Vydrzala som ju asi mesiac no fakt som schudla 8kg ale som ju porusila lebo zacali vianoce a teraz sa ale neviem dokopat znovu ju zacat.