Tepláková kráľovna

Príspevok v téme: Tepláková kráľovna
jennie

ahojte.mám možno len banálny problém, no vôbec si nepripadám sexi.od kedy chodím na VŠ nemám na seba čas a to prináša aj svoje ovocie.predtým som sa obliekala elegantne, nosila som vysoké opätky, make-up bol vždy tip-top(tiene, linky...), vlasy upravené atď.teraz nosím rifle,botasky,bundy, vlasy si len zopnem do gumičky a o make-upe ani nehovorím.som rada, že si dám make-up a špirálu. keď idem po meste a vidím ženy, ktoré sú upravené, vždy sa zamyslím nad sebou, že už to nie je ako predtým.muži okolo mňa prejdu, ako by som bola vzduch, pričom za pekne upravenou babou sa pozrú vždy, ale to je najmenej.najviac ma trápi to, že žijem s priateľom už asi 2 roky a mám strach, že keď to pôjde so mnou takto ďalej, že si môže nájsť inú, lebo ja už nebudem príťažlivá ako pred pár rokmi. viem, že keď ma má rád, nenašiel by si inú, len človek nikdy nevie a ja chcem tomu predísť. poradťe mi ako sa stať opäť sexi a žiadanou ženou.

Bibinna

To ze chodis na VS to nie je vyhovorka aby si sa nemohla rano pekne namalovat a upravit. A ked si oblecies rano nieco sexi urcite ti to nezaberie viac casu ako ked si obliekas rifle. Sa zobud.

paupau

noo ja mam priateľa po ktorom baby hádžu očká pravidelne, čo mi imponuje lebo si môžem povedať že je môj :))
a napriek tomu že spolu žijeme nosím športové oblečenie a dokonca pracujem v jednej velkej spoločnosti - sedím v kancelárii a chodím športovo (resp šport.elegantne) ranna priprava od vstania z postele až po odchod z bytu vratane obliekania upravovania a česania mi zabera 15minut. a stále sa cítim príťažlivo takže si nemyslím že sa treba nejak extrazvlášť malovať, česať a obliekať.. je to individálne..... a čo sa týka tých lacných vecí - v auparku v H&M kúúpiš oblečenie od hlavy po paty aj za 20e a mas niekolko pekných kúskov ktoré skombinuješ a si kočka..

nevravím že niekto kto sa o seba nestará nestratí týmto záujem od okolia ale ani to netreba prehánať len preto aby si bola tiptopBarbie :) hlavne si ver a ten čas sa dá vždy nájsť..

paupau

noo ja mam priateľa po ktorom baby hádžu očká pravidelne, čo mi imponuje lebo si môžem povedať že je môj :))
a napriek tomu že spolu žijeme nosím športové oblečenie a dokonca pracujem v jednej velkej spoločnosti - sedím v kancelárii a chodím športovo (resp šport.elegantne) ranna priprava od vstania z postele až po odchod z bytu vratane obliekania upravovania a česania mi zabera 15minut. a stále sa cítim príťažlivo takže si nemyslím že sa treba nejak extrazvlášť malovať, česať a obliekať.. je to individálne..... a čo sa týka tých lacných vecí - v auparku v H&M kúúpiš oblečenie od hlavy po paty aj za 20e a mas niekolko pekných kúskov ktoré skombinuješ a si kočka..

nevravím že niekto kto sa o seba nestará nestratí týmto záujem od okolia ale ani to netreba prehánať len preto aby si bola tiptopBarbie :) hlavne si ver a ten čas sa dá vždy nájsť..

xy:)

ved vies kde mas problem, tak si privstan o 15 min skor, nacapaj si na tvar co chces, uces si vlasy a voilaa. na teplakoch nevidim nic zle, nosim ich casto a nemam pocit, zeby ma ludia ignorovali, aj ked nemam makeup. ale zase zalezi ake teplaky mas ze, treba take, co ti nedeformuju postavu napriklad. a trochu sportu k dobrej nalade a je to. nie je to o tom, ake drahe clovek veci ma a kolko ich ma, ale ako ich vie skombinovat, trosku sledovat trendy, zaujimat sa o samu seba a je.

smajliQa

jezis nebudte trapny.. ved tu sa vobec tato tema netyka prachov.. ide o cas...a cas su sice peniaze. ale nie v tomto pripade...

sign

v BA sa da zohnat lacne a nie len u cinancov, len treba vediet ako ako a kde a kedy nakupovat.
zas nerobte tu z toho Pariz jak keby vsetko stalo miliony.