Tepláková kráľovna

Príspevok v téme: Tepláková kráľovna
jennie

ahojte.mám možno len banálny problém, no vôbec si nepripadám sexi.od kedy chodím na VŠ nemám na seba čas a to prináša aj svoje ovocie.predtým som sa obliekala elegantne, nosila som vysoké opätky, make-up bol vždy tip-top(tiene, linky...), vlasy upravené atď.teraz nosím rifle,botasky,bundy, vlasy si len zopnem do gumičky a o make-upe ani nehovorím.som rada, že si dám make-up a špirálu. keď idem po meste a vidím ženy, ktoré sú upravené, vždy sa zamyslím nad sebou, že už to nie je ako predtým.muži okolo mňa prejdu, ako by som bola vzduch, pričom za pekne upravenou babou sa pozrú vždy, ale to je najmenej.najviac ma trápi to, že žijem s priateľom už asi 2 roky a mám strach, že keď to pôjde so mnou takto ďalej, že si môže nájsť inú, lebo ja už nebudem príťažlivá ako pred pár rokmi. viem, že keď ma má rád, nenašiel by si inú, len človek nikdy nevie a ja chcem tomu predísť. poradťe mi ako sa stať opäť sexi a žiadanou ženou.

mataBB

lionessss ja viem co pises..ale ja zas hovorim ze jennie nepisala nic o tom, ze na to nema a podobne...

o tych peniazoch by sme sa mohli dlho bavit, nie som si taka ista ci studenti nemaju peniaze, ako nehovorim o obliekani..ale ked vidim ze kazdy utorok a stredu maju studenti na alkohol...a na drahy alkohol v baroch, nie na lacnu flasku znacky tesco..no tak neviem neviem ci su na tom tak zle

lionesssssss

mata, ja sa doťahujem ??? ja len píšem, ako to je... ak má niekto 15 € na týždeň a má z toho vyžiť, tak asi si nepôjde do výpredaja kúpiť handry a je rád že niečo vôbec na sebe má a nechodí nahý...

preto píšem o študentoch, lebo si tu ty spomínala školu a obliekanie do školy...

nikomu nenadávam, na nikoho neútočím...

lost- to asi nebolo v Bratislave, že?

lost

niekedy sa da kupit aj za 5 eur nejaka vec :) vo vypredaji, teda raz som videl ze "jeansy za 5 eur" alebo "tricko za 3 eur" :D

a ono je to fakt na nerozoznanie od jeansov/tricka za 50eur..

mataBB

lionesssss neviem co sa tu dotahujeme kvoli peniazom, ked vlastne zakladatelka temy nikde nepisala, ze na to nema alebo take nieco..sama pisala ze predtym sa tak obliekala...tu nejde ani tak o peniaze, ako o cas a chut

lionesssssss

mataBB: ja som tým len chcela povedať toľko, že študent s vreckovým 15 € týždenne moc asi nenakúpi

mataBB

to kde ste na to prisli, ze elegantne oblecenie znamena automaticky drahe? a co take sportove oblecenie je lacne?adidas, nike, puma, to su lacne veci?nehovoriac o tom, ze proste obchodov s elegantnym oblecenim je v sucasnosti daleko viac...aj za dobre ceny...

a presne ako pisala elsa..chod na pohovor v mikine a zavru pred tebou dvere, alebo budes mat pracu v kancelarii, tiez budes musiet chodit elegantne oblecena...

lost

pekne sa da obliekat aj naozaj lacno :)
resp. clovek nerorozna na pohlad "prave znackove" a "napodobneninu"
i ked ktovie ako to na tom bude kvalitovo..

zalezi od toho co presne znamena lacno/draho

DIEVCAzoSVK

este ma napada,ze ja si zvysujem sebavedomie skor svojimi schopnostami,takze ako priklad uvediem varenie.predstav si,ze si tvoj priatel bude oblizovat usta po tvojom jedle a este stravite spolu pekny zvysok dna,tak to ta urcite nebude chciet nikdy opustit.kto by nechcel sikovnu zienku? :)

elsa5.5

je to ozaj vec organizácie,to mi nehovor tak isto ako sa umyješ tak isto sa stihneš namaľovať obliecť,aj do toho obchodu vybehnúť,ja som robila od rána do večera každý deň aj soboty do poobedia a stíhala som všetko....,nech mi nikto nehovorí že v dnešnej dobe nie je vzhľad dôležitý už len pri takom pohovore daj si mikinu a šup von pošlú teba....