Tepláková kráľovna

Príspevok v téme: Tepláková kráľovna
jennie

ahojte.mám možno len banálny problém, no vôbec si nepripadám sexi.od kedy chodím na VŠ nemám na seba čas a to prináša aj svoje ovocie.predtým som sa obliekala elegantne, nosila som vysoké opätky, make-up bol vždy tip-top(tiene, linky...), vlasy upravené atď.teraz nosím rifle,botasky,bundy, vlasy si len zopnem do gumičky a o make-upe ani nehovorím.som rada, že si dám make-up a špirálu. keď idem po meste a vidím ženy, ktoré sú upravené, vždy sa zamyslím nad sebou, že už to nie je ako predtým.muži okolo mňa prejdu, ako by som bola vzduch, pričom za pekne upravenou babou sa pozrú vždy, ale to je najmenej.najviac ma trápi to, že žijem s priateľom už asi 2 roky a mám strach, že keď to pôjde so mnou takto ďalej, že si môže nájsť inú, lebo ja už nebudem príťažlivá ako pred pár rokmi. viem, že keď ma má rád, nenašiel by si inú, len človek nikdy nevie a ja chcem tomu predísť. poradťe mi ako sa stať opäť sexi a žiadanou ženou.

lost

aspon vidis kto sa za tebou obzrel pre ***TEBA*** a kto sa obzeral len za MAKEUPom ;)

nemyslim si ze by bola zena v jeansoch a botaskach menej pritazliva ako vy vysokych opatkoch a v nejakom kostime, alebo comkolvek :)

____
kolko casu clovek zabije upravovanim sa?
kolko rokov zo zivota? :)
stoji to za to?

ked uz upravovanie sa, preferujem nieco co je podstatne a tie nepodstatne "piplacky" co pridaju 1% na krase a dojme a comkolvek ale zoberu 1 hodinu, jednoducho vynecham... to iste ked varim, robim poriadok atd...

a mam tonu casu, ved som cely den na fore :D

time management :D
"do what ever you want, when ever you want, how ever you want, any way you want" :D

mataBB

ok nemyslela som to doslovne, ale tak podla mna kto chce cas si najde..hovorim, mne to rano trva 15 min plus obliekanie, to sa vacsinou dalsich 15 len hrabem v skrini co si obliect :)
aj ja som bola volakedy teplakova kralovna, ale uz asi 4 roky nie som..uplne som zmenila satnik, co samozrejme trvalo..ale hovorim, sebavedomie islo prudko hore...skus to aj ty, postupne a uvidis. staci vstat o 20 min skor a mas...a tych 20 min menej spanku uz nikoho nezabije..takze tak...ale pokial ta priatel miluje, tak ta urcite neopusti kvoli takejto veci..ale ak zmenis svoj vyzor, uvidis, ze bude viac ako stastny aj on..chlapi sa radi pysia :)a aj ty budes pysna sama na seba...

jennie

mataBB...ak mám pravdu povedať na net chodím raz za 3 dni..nemám až takú potrebu tu sedieť..maximálne si pozriem maily a tým to hasne..na fóra idem občas ale nie som tu každý deň

mataBB

jennie zijem s rodicmi ale vsetky tieto domace prace robim aj ja...aj dneska som robila s mamou na zahrade, v podstate vacsinu veci robim ja, lebo som viac doma ako moja mama a nechcem ju zbytocne zatazovat, ked to mozem urobit ja..takze tak...

mozno keby si nesedela teraz pri pc tak by si si aj nsla cas...ja sa rano malujem, trva mi to 10 min-make-up, puder, licka, maskara a idem..vlasy trvaju 2 min, a obliekanie- napr ja by som v botaskach v zivote uz nesla napr do skoly, pretoze som nizka, nevyzera to na mne dobre, ale ked si dam vysoke topanky, ktore mi predlzia nohy opticky, tak nielen ze sa za mnou aj viac otacaju chalani, ale hlavne ja mam vyssie sebavedomie...ale hovorim, u nas na skole sa to tak neoficialne ziada, neviem...

jennie

mataBB..to ti musím dať za pravdu že na teba pozerajú ináč..mám spolužiačku, ktorá sa oblieka elegantne a ju berú ináč ako mňa..to s tým časom nie je výhovorka..neviem či žiješ s niekym ale ak áno určite vieš aké je to starať sa o domácnosť (variť, prať, žehliť, poupratovať, postarať sa o záhradu teraz na jar..)fakt neklamem ale nestíham..proste si asi neviem rozdeliť správne čas

DIEVCAzoSVK

"ked je niekto taky povrchny ako ta baba"

musim sa smiat.a VY ste co?aspon raz do mesiaca kadernik,kozmeticka,nechty,topanocky,bla,bla,bla...ked sa nad takym niecim trapis,tak asi si ty povrchna,pretoze priatel by ta nenechal kvoli tomu,ze nosis cop a nie super nastyleovany uces a ty sa nad tym zamyslas... to je uplne normalne dat si gate,mikinu,cop a sup von.ja som kadernicku nevidela asi polroka,kozmeticku mozno 2 roky a na nechty nechodim vobec.malovat sa nemalujem.