Ako na mastné vlasy?

jankaaaaaaaa

raz mi kozna predpisala sampon na mastne vlasy - robili mi ho v lekarni.. ale tak neskutocne smrdel ze som si s nimumyla vlasy len raz ..

jankaaaaaaaa

skuste obycajny zihlavovy lacny sampon. alebo sampon s kofeinom znacky alverde z dm drogerie. po poslednom oplachnuti vlasov od samponu, si prelejte vlasy octom rozmiesanym vo vode. a umyvajte si vlasy studenou vodou. nepouzivajte kondicionery, ak musite tak len nakonceky, ziadne penove tuzidla ani gely.. jedine lak na vlasy, ja si ho daam ku korienkom a vysusuje to

jasminv

Baby je to otrava to pochopi len ta ktora ma s tymto problem a nie ta ktora si hlavu umyje kazdy treti den.Naozaj sa vam vravi skuste si teda neumyt vlasy vy ked ich uz mate mastne ako by ste sa citili v spolocnosti.Ja viem ze mozno chcete poradit ale toto nieje riesenie uz som to skusala ze som si hlavu ale tiez len pocas volna neumyla aj tyzden a potom som si ju umyla a myslela ze my vydrzi aspon dva dni a prd hnet bola mastna.A to nevravim ze za ten tyzden ma napadli lupiny a asi som mala za tri hrste vypadanych vlasov.Tak radsej keby bola niaka rada ohladom niakej kury alebo masky ale fakt ucinna to s tou cistou vodou nevypada zle minimalne aspon usetrime na pripravkoch tak mozno ze to skusim

veronika 4

Ja tiez suhlasim ja si ich tiez musim umyvat kazdy den a este ich mam aj rietke tajze keby ze si ich neumyjem tak mam po celej hlave tie cesticky neviem ako sa to povie odborne ale asi viete co myslim a neviem si predstavit ze mam ist do prace s takou hlavou to do vecera mam uz na hlave teda riadnu mast.A ze sampony na mastne vlasy vsetko iba reklama nic nezabera baby citala som prave teraz o tej cistej vode ze si mame umyvat trebarz aj kazdy den ale nepouzivat sampon vraj tak 4-6 tyzdnov trva ta kura je to tema tu vo fore tak si ju precitajte.Viem teraz si protirecim lebo neviem ako by som mohla iba s vodou zmazat mastnotu ale nic za to nedam skusim to ked budem mat dovolenku radsej ak to bude hrozne tak si ich budem musiet umyvat aj na dalej

potockova

súhlasím s malin, taktiež si ich musím umývať každý deň, proste sa tak nedá ísť do roboty, von, nikam.. takže nechať ich tak neni najideálnejšia rada..

malin@

Ja mam tiez mastne vlasy a tiez si ich musim umyvat kazdy den. Vsade rovnako pocuvam podobne "mudre rady" ako pise kadernickaaa ale to cloveku ktoremu sa nemastia vlasy nevysvetlis. ked mas raz mastne vlasy, nebudes chodit s mastnymi vsade, do prace a podobne. Ok, mozno doma cez vikend, ale to znamena nikam nechodit a byt doma zavreta so svojimi mastnymi vlasmi! no to je ale super rada..

kaderníckaaa

Hlavne si ich neumývaj každý deň,budú sa ti mastiť stále viac. Nechaj ich pár dní v kľude,nech sa potné a mazové kanáliky upokoja-nedráždi ich stále umývaním.