Som kransa!

Príspevok v téme: Som kransa!
Delilaaah

dobre, niekomu sa bude zdat toto smiesne ale mna by celkom zaujimal taky vseobecny nazor. Uprimne si myslim ze som krasna, mam nadherne vlasy, oci, tvar celkovo. Mam uzasnu postavu a ja osobne na sebe nemozem najst jedinu chybicku...teda co by som sama na sebe nenavidela. Chalanov mam tiez, na kazdy prst desat. Dokonca som aj mudra (podla mna), vsetko mi rychlo zapaluje, v skole patrim k najlepsim studentom, dokonca ma skola aj velmi zaujima. Asi som jedna z mala ludi ktora miluje skolu. No tak som sa teda opisala a teraz ta otazka myslite ze toto zo mna robi namyslenu alebo povysenecku? Je to nieco co by vam na mne vadilo? Nehovorim ze teraz chodim po ulici a kazdemu hovorim aka som uzasna, len si to myslim. Taktiez sa snazim pomahat ludom a chodim pomahat do detskych domovov, alebo doucujem decka, ktorym ide slabsie skola...no tak teda co si o tom myslite? :P

pajtaska

Možno ani nie si taká KRANNSA, len si vyrastala v prostretí kde ti to vela prizvukovali , rodičia, si bola milované dieta a máš tak nastavenú psychiku čo spolu vytvorilo v tebe pocit že si fakt krásna a sposobilo v ysoké sebavedomie.Poznám nemálo nepekných žien ktoré sa tak vnímajú.

Nikdy som nechapala ako niekto si to o sebe može mysleit ved musiš stretnut aj ty človeka ktorý má na sebe niečo čo sa ti páči čo z teba chýba čo sa ti páči čo ty na sebe nemáš.Lebo inak tažko budeš milovat,to si myslím.

Som presvedčená, že aspon štvrtine alebo polovici ludstva Ty nie si pekná,lebo každému je niečo iné pekné.

Nie je sympatické ak celkom pekné dievča dáva najavo svojim správaním že vie o sebe aká je kránnsa.

To znamená že si nikdy nestretla nevidela ženu ktorá tvojim posudením by bola krajšia alebo na ktorú si sa chcela podobat?Takže ty ani neobdivuješ pené ženy lebo ty sa cítiš najkrajšia,to je choré.

Suphotam12

Ja si tiez myslim, ze to so mnou nie je az take hrozne, ale chyby urcite mam. Paci sa mi ale ze dievca napisalo co si mysli, treba byt zdravo sebavedoma. Je vela dievcat/zien, ktore toto o sebe nevedia povedat nahlas...ale samozrejme, vsetko s mierou :)

maxspokojna

Myslím si, že takéto sebavedomie by mal mat každý :) a ak je všetko čo píšeš pravda a nijak sa tým nechváliš alebo si nechodíš so zdvihnutou bradou či nosom, netváriš sa že si viac ako ostatní a hlavne to čo si myslíš je vážnš pravda, tak si jeden z tých šťastnejších :)

:)

ahojte mohli bi ste mi poradit chcem jedneho chlapca ale nevem ci som pre neho dostatocne pekna ? poradite mii ??? prosim ? dakujem )

Tedy

Delilaaah,
no ved v pohode,ked si so sebou spokojna a si stastna,preco nie:)
ved to je vzdy lepsie ako sa nenavidiet a byt zakomplexovany,to je pre okolie este horsie,takyto clovek je potom zly,podrazdeny,nervozny...
takze odo mna vela ststia do dalsieho zivota!:)

elsa5.5

tá "výnimočnosť" sa nedá prehliadnuť:D:D princ už na ňu čaká v londýne,to tiež hocijaký pozemšťan nevyhovuje nie?:D